HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Blízký východ

vystup na Ararat (7/2010)

globetrottel

Zdravim!

Byl jste nekdo v poslednich letech na Araratu? Planuju vystup v cervenci. Mate nekdo zkusenosti s organizaci/zarizovanim vystupu az primo v Dogubeyazitu (mistni cestovky) – kolik jste platili na osobu, jake vybaveni je potreba vzit s sebou a co se tam da pripadne pujcit?

Diky za kazdou radu!

Zkušenosti čtenářů

jeff

Jako problém vidím, že cestovky tě tam berou stejně „nelegálně“, ikdyž tvrdí, že ne, jinak mi to připadá jako drahá sranda neadekvátní vynaloženým prostředkům, asi bych to tam omrknul a zkusil to na ilegála, k výstupu ti stačí mačky a hůlky:-))

Michal

Ahoj,

určitě to jde zařídit až v Dogubayazitu, jsou tam cestovky a jsou na turisty připravení. Jednou mě tam u sebe nechal přespat mladý kluk, který právě vodí turisty na Ararat. Dal mi mail trekingararat@gmail.com, takže mu můžeš napsat, jestli chceš.

Je to sice reklama, ale tak co 🙂

Michal

globetrottel
Michal:

Diky za odpoved. Kdy jsi byl na Araratu a kolik jsi za vystup platil? Da se u nich pujcit stan a macky nebo jste meli vlastni?

Diky

Michal
globetrottel:

Ahoj,

já právě nahoře nebyl, jen jsem projížděl kolem. Ten email jsem tam napsal, aby ses mohl právě na tyhle otázky zeptat přímo jeho, popř. se s ním domluvit, pokud chceš 🙂

Michal

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: