Spolucestování Evropa

Výlet Island – září 2022

Martin

Ahoj,
plánuju jet na 14 dní na Island a hledám parťáka/parťačku na cestu. Termín 30.8.-14.9.2022. Já už mám letenku koupenou cca měsíc. Aktuálně se na tenhle termín dá koupit zpáteční letenka Praha-Frankfurt-Reykjavik (cesta zpátky přes Curych) za 7150 Kč včetně odbaveného zavazadla do 23kg. Což je super cena. Já mám koupenou letenku za 8500 Kč.

Na Islandu chci chodit s krosnou, navštívit zajímavá místa, spát ve stanu a po ostrově se pohybovat autostopem. (Byl jsem na Islandu v roce 2012 a autostop tam fungoval velmi dobře). Pokud bychom zjistili, že autostopem tam nebude v roce 2022 dobře fungovat, půjčili bychom nějaký auto a jezdili po vlastní ose. Plánuju spíš low-cost trip a chtěl bych se za celých 14 dní vejít max. do 20 000 Kč. Vím, že to je reálný, teda bez půjčení auta určitě 😉 Jsem pohodář, co rád chodí přírodou, rád si dám dobrý pivko a pokecám s lidma, je mi 36 let a mám dobrou fyzickou i psychickou kondici 🙂 Anglicky se domluvím perfektně a jsem nekuřák.
Jestli uvažuješ, že by ses přidal/a na trip na Island, ozvi se na email martin@hienglish.cz

Zkušenosti čtenářů

Petra

Ahoj Martine, zní to skvěle, zrovna o Islandu čtu.. Už jsi někoho sehnal? Petra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: