HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Přivez mi ...

Vlajky z celeho světa

Vladimír Váchal

Ahoj všichni.
Jsem student střední školy cestovního ruchu a pro naši učebnu sháníme vlajky z celého světa. Pravidlem je aby dovezená vlajka (pokud možno nějaká větší 1m x 0,6m cca byla dovezena z dane země) Pokud by někdo byl tak laskav a doprovolně by se zapojil kontaktoval mě na emailu s tím že má vlajku z nějaké země nebo že se pokusí budu rád (budem rádi) Za každou vlajku jsme ochotni zaplatit 50kč – symbolicke. Pokud se rozhodnete ze nam neco budete chtit dovest staci se otazat na emailu ci uz danou vlajku nemame. Rad vam odpovím nejen na to ale i na dalsi otazky. Budu moc rad za vase snahy hodne zdaru mili cestovatele !

Zkušenosti čtenářů

Vojta

vozim si domu vlajky ze zahranici ze zemi/oblasti, kde jsem byl na nejvyssi hore, takze par doma mam…
akorat k te akci, v principu bych moh pomoct kdyz nekam jedu…ale musel by poplatek aspon pokryt naklady. Mam doma velke vlajky cca 1×1,5 m, cena byla zpravidla po evrope pres 10E, ale i v pakistanu (jelikoz se nejmenuju ani libor ani josef, tak jsem si ji nekupoval) stala radove kolem 200 rupii, tj zhruba kolem 50Kč (a to ztezi najdes zemi kde by to bylo levnejsi).

xmm

50 kc? 😀 vlajky vetsich rozmeru stoji v radu set korun

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: