HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Afrika

Viza Madagaskar

Ali

Ahoj, nema nekdo zkusenost s vyrizovanim pracovniho viza na Madagaskar? Kde, jak atd?

Diky moc, Ali

Zkušenosti čtenářů

Dav

Zdar, obrať se na honorára ve Vídni, který ale poslední dobou po mailu moc nekomunikuje, nebo na honorára ve Falkensee, který je docela ochotný a rád poradí, nebo v úplně ideálnímn případě na náš ZU v Moskvě, ať máš vzhledem k situaci, která tam teď je, aktuální a ofiko informace.

Dav

Ali
Dav:

Ahoj Dave,

dekuju moc za vzkaz. Do Vidne i do Nemecka jsem uz psala, dokonce i se stejnym vysledkem o jakym pises Ty. Viden nekomunikuje a v Nemecku jsou sice mili a odpovi, ale bohuzel nepatrime pod jejich „spravu“ a pry viza pro CR nedelaji.
Moskvu teda zkousim ted a jsem moc zvedava, zda dostanu nejakou odpoved.
Jeste tu dam vedet jak to dopadlo.
Diky moc a mej se,

Ali

Dav
Ali:

Zdar Ali,

tak to jsem vážně zvědav, jak pochodíš, dej vědět. Bohužel jde o lokalitu jakou je Madagaskar, kde to není s oficialitami sranda. Bůh ví, co honorár ve Vídni dělá, nereaguje už hezkých pár měsíců, to už ale u honorárů občas bývá :-). Zůstává tedy už jen ta Moskva, naše Zaminy ani zastupitelství v Addis, pod který spadá i Mada, ti v tomhle nejspíš nepomůžou a standardně Tě odkážou jen na ZÚ v Moskvě. Tak hodně zdaru.

Dav

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: