HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

vikend nebo prodlouzeny vikend v horach?

helena

Ahojky vsichni,
rada bych vyrazila na par dni do hor -treba Tatry, Beskydy, Krkonose…zacatkem srpna.pokud by se Vam chtelo, piste, treba se domluvime a udelame partu.

ahoj
H.

Zkušenosti čtenářů

Dan

Já bych někam vyrazil. Můžu o víkendu 13-14.8 + 1 či 2 dny. S batohem na zádech a s noclehem v hotelu širák. Nejlépe někam na Slovensko, kde neprudí ti zelení s odznakem.
Ahoj
Dan

Dan

zdarec, já bych byl pro, su teda z Brna a raději něco jinýho než Krkonoše, časově jsem spíš nezávislý, jinak co Tatry, širák a medvědi? :-))) nemáte strach?

Tom
Dan:

Ahoj,od začátku srpna mám čas tak bych klidně jel. Sem spíš taky pro Slovensko nebo něco jako Rychlebky než Krkonoše.

Marta

Ahoj,
váš nápad se mi takříkajíc zamlouvá 😀 Taky bych ráda na začátku srpna někam na pár dní vyrazila. Lákají mě Roháče nebo třeba Slovenský ráj 😉

Dan
Marta:

Tak se mě to pěkně komplikuje. Navrhoval jsem termín, kterej mě již bohužel nevyhovuje. Mohl bych ale o víkendu 5-7.8., tj o týden dříve. V Roháčích jsem již spal (borce o údolí dál vybrali ti zelení s plackama, mě zatím nikdy)

S medvědy mám nepřímej zážitek. Táno jsme našli medvědí tlapičky jít k nám, pak nás v ráriusu asi 20 m obešel a pokračoval dál. Škoda že jsem ho neviděl. Byl bych asi po… až za ušima, ale škoda.

Roháče by šly, ale kupa lidí, když jede na Slovensko, tak to musí být jedině tatry a možná Kryváňská Fatra. Na slovensku je ale spousta pohoří, která krásou předčí česká a nenaráží na davy turistů a ani na ochranáře. Jinak do roháčů bych docela jel.

Verča

Roháče jsou krásný, teď jsme tam byli, ale neustále pršelo, tak jsme se vydali na Slovenský ráj a pak dál na východ, abychom tomu trochu unikli, tak snad vám vyjde počasí:)

Marta

Zdravím vespolek,
mně osobně by to 5. – 7.8. naprosto vyhovovalo 😉 A jak byste si přáli cestovat? Asi vlakem, ne?

Dan

Vlakem je to nejlepší. Já su z Velkého Meziříčí, takže většinou razím do Brna a z Brna vlakem do Hranic, kde se přesedá na rychlík z Prahy.

Dan.
Dan:

Marťo a je na tebe nějakej e-mail?
daniel.prudek zavináč .seznamcz

Marta
Dan.:

Jj je 😉 MSa18@seznam.cz. Tak koukám, že se ostatní nějak z diskuze vytratili….

Dan

Děcka,

Kdo byste chtěli zajet o víkendu 13-14.8 + 1 či 2 dny, na Slovensko, písnite mi na e-mail daniel.prudek@seznam.cz. Třeba by nás mohla být pěkná skupina. Statisticky je dokázáno, že medvěd nezaůtočil na skupinu více jak 5 osob

Dan

Dan
Dan:

už magořím,
volno bych měl o týden dříve či později

maly.dzon

Rád se přidám do Tater. Pokud ještě tedy někoho hledáte, prosím o info na mejl;) Díky Honza (25)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: