Spolucestování Amerika

Venezuela 3.-31.12.2008

Silvie

ahojky,
nechce se nekomu narychlo do Venezuely? cena letenky 19 833,- z Vidne, na Silvestra jsme zpatky, cestovani s baglem, dzungle, vodopady, Orinoko, karibik, nekdo pohodovy a vesely 🙂 hura za sluncem a dobrodruzstvim 🙂
tesim se na odezvu
Silvie
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Ahoj Silvie, my uz tady jsme, napis mi na e mail a domluvime se, jak se sejdeme. [email protected]

silvie
Jirka:

jeeee ahojky! boze to je skoda,ale ja zrovna v patek nechala propadnout rezervaci, protoze nikdo nemohl odletet tak brzy 🙁 a ty jsi tam naporad? ja tam urcite chci, ted uz je moznost bud unor ci listopad 2009… muj mailik normec funguje pokud tam budes jeste nejaky ten patek… 🙂 krasnou Venezuelu!! [email protected]

Jirka

Napis mi do e mailu tvoje tel cilslo, zavolam ti, to bude nejrychlejsi domluva…Jirka

Jirka

Silvie, pisu ti na tvuj e mail ale vraci se mi to jako nedorucitelna zprava, ozvi se ty urcite na muj at se stacime domluvit.Jirka

Jirka

No to je skoda, ted nas je tady parta a tak se ruzne jezdi.Ja a kamos tady budem jeste dlouho, zbytek odjizdi do Brazilie, Peru, Bolivie….Napis mi na muj e mail, me se to vazne nedari ti napsat, pak to snad pujde a domluvime se treba na unor. Jirka

Martina

Ahoj,
my se do Venezuely chystame v unoru dve holky. Tak se k nam pridej Silvie,Jirko a Martine muzete taky?A uz by byla pekna particka.Myslim,ze na mistech se vzdy domluvime a shodneme.Ve Venezuele je par horkych tipu, ktere chce videt kazdy.Tesim se na odpoved.Martina

Jirka

Ahoj, no my jsme tady a urcite se domluvime. Pockame na vas, kde budete chtit.Pis mi na e mail [email protected] Jirka a Martin

Markétka
Jirka:

Ahojda! Chtěla bych se jen zeptat…Vy si tam jen užíváte nebo taky něco robíte? Taky by mě lákalo tam pobýt delší dobu…Díky

jirka a martin
Markétka:

trošku tu i pracujeme…:-) máme tu nějaký projekt výstavby domků, a teď zrovna stavíme v deltě orinoka kemp…

Tomas

Ahoj rád bych odcestoval do Venezuely Nejlépe na zbytek života je mi 26.Zatím jsem toho procestoval dost ale Venezuela mě láká nejvíc ted žiju ve Španělsku a učím se Španělsky.Prosím jestli tam žijí nějaký češi dejte mi info zda by se tam dala sehnat nějaká práce moje profese je Kuchař evropská kuchyně,Italská kuchyně pizza,dezert atd.Umím i obkládat dlažbou dále pomocné práce na stavbách atd prostě s takovím platem abych tam přežil.Děkuji za info které mi poskytnete pište na [email protected] ještě jednou děkuji..

Tomas

Ahoj rád bych odcestoval do Venezuely Nejlépe na zbytek života je mi 26.Zatím jsem toho procestoval dost ale Venezuela mě láká nejvíc ted žiju ve Španělsku a učím se Španělsky.Prosím jestli tam žijí nějaký češi dejte mi info zda by se tam dala sehnat nějaká práce moje profese je Kuchař evropská kuchyně,Italská kuchyně pizza,dezert atd.Umím i obkládat dlažbou dále pomocné práce na stavbách atd prostě s takovím platem abych tam přežil.Děkuji za info které mi poskytnete pište na [email protected] ještě jednou děkuji..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: