HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Venezuela 25.10.-23.11. 2008

Mirka

Ahoj lidičky, hledáme spolucestovatele, který by uměl španělsky a který by rád navštívil v uvedeném termínu na měsíc Venezuelu. Cena letenky:19.300 Kč, cena cesty: cca 20.000 Kč. Prosím ozvěte se, co nejdříve, abychom mohli přerezervovat letenky na vaše jméno. Díky:)

Zkušenosti čtenářů

Ondra

Ahoj, jestli to je ještě aktuální tak kdyžtak napiš nějaké info na cesty1234@seznam.cz

Ondra

Ahoj, jestli to je ještě aktuální tak kdyžtak napiš nějaké info na cesty1234@seznam.cz

Mirka
Ondra:

Info již zasláno. Budeme se těšit na případné zájemce především z řad španělsky mluvících. Kdyby však zde byl někdo, kdo neumí španělsky a měl by vážný zájem jet s námi, tak se klidně také ovzěte, jste vítáni. Zatím jsme 3 lidé, kteří jedou určitě a 2 potencionální zájemci. Brno, Prostějov

Ivana

Ahojky, ja španělsky sice neumím, ale info bych si také ráda přečetla. Díky, Ivana, divisek@centrum.cz

Míša

Ahoj, měla jsem v plánu jet do Bolívie, ale plány se mi nějak kazí, tak bych nepohrdla ani Venezuelou. Španělsky umím, sice ne nějak perfektně, ale domluvim se. A Venezuela je můj velký sen, tak budu ráda, když mi pošleš nějaké info na mocumi@seznam.cz Díky Míša (Brno)

Mirka
Míša:

Info již zasláno:)

Petr

Ahoj Miso,

Informace jsou poslany.
O vikendu jsme v Brne a muzeme se sejit osobne a poznat se.Pokud budes v sobotu v Brne muzeme dat sraz. Tel. na nas mas v emailu.

Dej vedet a budeme se tesit.

Mirka

Nabídka je stále aktuální, stále se hledá španělsky mluvící dobrodruh, který by jel s námi.

Pavel
Mirka:

Ahoj, mozna bychom s pritelkyni mohli jet, napis mi prosim vic do mailu (plan cesty, kdo je ucastnikem, … ). Urcite jsme se chteli vydat podobnym smerem 🙂 Navic bychom to chteli stihnout jeste tento rok. Diky Pavel

Mirka
Pavel:

Info již zasláno:)

Mirka

Ahoj Pavle,

poslala jsem znovu email, protoze mi zatim neprisla odpoved.Dej prosim vedet zda ti email dosel.Pro lepsi komunikaci pripojuji jeste muj tel.: 608432141

Frankie

Ahoj,
jedeme s pritelkyni do Venezuely 8.8.. Mam nacteno spoustu informaci, ale rad bych kouknul na vase propozice co mate v planu na oplatku poskytnu aktualni info po nasem navratu v zari 🙂

Mejte se,
Frankie

Jirka

Ahoj vsichni, ja uz ve Venezuele jsem, snad uz to tady trochu znam a spanelsky se snad taky da se ric domluvim. Tak jestli mate chut, muzeme se tady videt, napiste mi co mate v planu. Zdravi vas Jirka

Petr
Jirka:

Ahoj Jirko,

napis prosim na email ( petr tecka pv zavinac email tecka cz ) a posleme ti plan cesty a muzeme se setkat.

Petr, Mirka a Ales.

jirka

Ahoj Petre, jdu ti napsat na email ale Mirka byla rychlejsi, plan cesty uz mam a navrhnul jsem Mirce jiste moznosti. Spoj se sni a at ti preposle me emali.Jirka

Zdeněk

Mohl bych poprosit take o info do mailu.
Diky.

Mirka
Zdeněk:

Ok, info zasláno:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: