HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Venezuela 15.1.-15.2.2008

Petr

Vyrážíme ve dvou (muž a žena) do Venezuely. Máme již letenky na 15.1.-15.2.2008. Ve Venezuele i jiných LA zamích jsem již opakovaně byl, mluvím španělsky. Orientační plán: treking v Alpách – 6ti denní výstup na Pico Humboldt a Pico Bolívar 5006 mnm, výstup nam stolovou horu Roraimu, vodopády na Gran Sabana, pralesní osady garimpeiros – ilegálních težitelů zlata a diamantů u hranic s Guayanou, fotosafari v Los Llanos nebo do delty Orinoka a na závěr do Karibiku na Los Roques relaxoxat. Pojďte se přidat 🙂

Zkušenosti čtenářů

Petr

Vyrážíme též ve dvou (muž a žena) do Venezuely.Kdo se přidá? Jsme z Brna a z Prostějova. Kontakt: 721881465

Martina

Ahoj Petre c.1:-),
zajimaly by mne prosim zkusenosti z minuleho roku z cesty do Venezuely. Take bych chtela vylezt na Pico Bolivar a okolni hory, samozrejme stolove hory. Ty pralesni osady zni take dobre nebo to fotosafari. Mas pripadne nejake stranky, kde bych si mohla pocist?
Diky za odpoved a vsechny mozne postrehy.
Martina

Jirka

Ahoj Martino, uz jsme si psali, proc se mi neozves na zabgor@seznam.cz ja jsem stale ve Venezuele. Jirka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: