HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

úterý 16. června, Brno – 2.setkání lidiček s cestovatelským duchem

Blanka

Ahoj,tak prý cestovatelský večírek dopadl fajn, já se nemohla zůčastnit…tak organizujeme další – příští úterý 16.6. v Brně – přijďte všichni kdo hledáte paťáka na cesty, nápady kam vyjet – kdo budete chtít dojít napište mi na mail jblanche(zavináč)seznam.cz napíšu kde kdy přesně podle toho kolik nás bude. Pište pište, ať je nás co nejvíc!B

Zkušenosti čtenářů

Luboš

Ahoj,

já jsem na c. večírku taky nebyl, protože z Prahy je to trochu z ruky, ale na víkend bych jel do Krkonoš, nechce se někdo přidat.

Luboš
Praha 7

Míša

Ahoj,
můžu potvrdit, že první setkání dopadlo dobře, byl to fajn večer. Domluvili jsme se na první akci, v neděli odpoledne vyrazíme na krátký výlet někam za Brno (většina z nás jsou studenti, kteří se učí na zkoušky, takže teď nikdo nemá moc času).

Pokud by měl někdo zájem, stačí napsat Davidovi (organizátor prvního setkání – david.docekal@volny.cz) nebo mě (funkce nejasná, ale spolehlivě předám :o)).

Možná by bylo lepší, abychom se sešli všichni společně (i když se někdo přidá dřív, někdo později), než abychom vytvářeli nějaké oddělené skupinky, přeci jen by se tak výrazně zvýšila šance na nalezení nějakého toho spolucestovatele ;o)

Za všechny, kdo včera přišli – budeme se těšit 😉

Míša

Blanka
Míša:

Ahoj Míšo, rozhodně nechci dělat skupinky, ale někteří nemohli přijít, tak si chceme dát druhou šanci :o) napsalo mi pár dalších lidí, chci udělat další sraz ve středu 17.6.2009 v Brně (ne úterý jak plánováno výše) tak pokud kdokoli bude chtít přijít, napište mi na mail a já zamluvím nějaká místečka, popřípadě napište vaše návrhy kde by to pro vás bylo fajn, díky Blanka :o)

Honza
Blanka:

Co uspořádat ještě nějaké setkání na začátku července? Třeba ve středu 6.7. ? ;p)
Honza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: