HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

USA – západ,jihozápad – indiánská území

Jarda

Staří trempové, skauti, romantici, indiánomilci, příznivci přírody! Rád bych v partě (nejlépe 4 spřízněných kamarádů) podnikl 2-3měsíční výpravu za Velkou louži – navštívit bývalá kmenová území indiánských kmenů, bojišť (především dakotských a apačských), pietní místa a hroby slavných náčelníků. Žádná města a z přírodních parků raději ty méně navštěvované. Nejsem amerikanista, spíš romantik, znalosti ale uvítám.
Je mi přes 60, zatím v dobré kondicí, každoročně splouvám nějakou delší řeku a chodím „na těžko“ po Alpách. Za důležité pokládám zájmovou shodu a vzájemně se předem poznat na nějaké menší akci, nejlépe už letos. neholduju automobilu, ale řidičák mám – bez pronajaté káry to asi nepůjde. Moje jazyková výbava je mizerná, zato snad obstojně zvládám tábornické praktiky.
S vyřizováním cestovních formalit z ČR, vyhledáním spojů, tras místních výletů apod spoléhám na svého syna, má dobré zkušenosti (s námi nepojede).
Ahoj Jarda HOWGH

Zkušenosti čtenářů

michal

Ahoj – máš představu o datumu?

Jarda
michal:

Ahoj, datum by byl na dohodě – mohu se přizpůsobit..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: