Spolucestování Evropa

Ukrajina – Velikonoce 2011

Terka

Dvě kámošky (23, 35), hledají pohodové lidi (jakéhokoliv věku a pohlaví :)) do party, kteří by jeli přes velikonoce na Ukrajinu, konkrétně na Bukovinu. Trasu a mapy máme, rády zkonzultujem nebo upravíme. Těšíme se! P.S. Můžeme nabídnout stan a skvělé večeře v kotlíku na ohni 🙂

Zkušenosti čtenářů

p:)

ahoj,
mozes napisat blizsie info? je to presne na tyzden, a co konkretne chcete vidiet a prechodit na ukrajine? celkom ma to laka…a ako to odhadujete financne?
diky p 🙂

Peter

Tento způsob trávení Velikonoc zdá se mi poněkud….:-)
Jo, bych se i přidal, když tak mi pošli maila. Je mi 40.

bára

ahoj, také se ráda dozvím podrobnější informace pokud je to možné :)díky

Petr

Ahoj, poslaly byste mi prosím e-mailem bližší info? Na jak dlouho byste chtěly jet, způsob dopravy tam i zpět apod.? Docela mě ta cesta láká 🙂 Je mi 25, rád cestuju, a nuda se mnou si myslím není 🙂 Díky za informace. Petr

p

Jedeme na velikonoce do Rumunska muzeme nabidnout pěkný trek. Nechcete to přehodnotit?

Petr

Ahoj,
Kdyby to moc neprelizalo Velikonoce tak bych jel. Muzu nabidnout auto,60 hriven, co mi zbyly z posledniho pobytu v Kyjeve, misto ve stanu a znalost rustiny, je mi 41. Diky za info.

Tereza

Ahoj,
zajímavý nápad jak trávit Velikonoce 🙂 Jestli bych se k Vám ještě vešla, tak mi prosím napiš nějaké info na mail 🙂 Díky,
Tereza, 22

Káťa

Ahoj,

taky bych ráda jela, můžu taky poprosit o nějaké konkrétnější info?

Díky, Káťa 21

hanka

Ahoj! jestli ještě stále máte zájem o další ukrajinské nadšence, tak mi prosím pošli taky na mail bližší informace o plánované cestě 🙂 Zní skvěle! Díky moc 🙂

Martin

Ahoj,

již jsem ti psal 2 mejly a bez odpovědi. Určitě bych měl vážný zájem na Ukrajinu vyjet:)
Dej mi prosím vědět jestli je ještě místo.

Díky a mějte se
Martin

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: