Spolucestování Evropa

Tým PANYXO – Gumbakan 2022

Matěj Škraňka tým PANYXO

Do naší posádky PANYXO hledáme parťáka nebo parťačku (věk 24-39) na dobrodružnou expedici Gumbalkan ve starém autě, které aktuálně připravujeme. 20.8.2022 – 26.8.2022 pojedeme Trip do Rumunska s oficiálním cílem ve vesnici Eibenthal my však pokračujeme až k Černému moři v Rumunsku.

Očekáváme: dobrou náladu, odvahu, vyznat se trochu v motoru, trochu se domluvit a umět řídit 🙂 Finanční a pracovní spoluúčast na přípravách auta.

Co získáte?
Zážitky, které Vám budou všichni závidět.
Zážitky na celý život.

Zkušenosti čtenářů

Tom

Čau Matěji,
na Gumbalkan jsem vždycky chtěl, ale nikdy jsem neměl vhodné parťáky a vlastně ani auto. Klidně bych se přidal. Odkud jste, kolik vás je a co máte za káru?
Tom

PANYXO
Tom:

Promiň že reaguji až s takovým zpožděním. Je vlastně ve finále jedno jestli jsi z Česka nebo Slovenska bereme všechny hlavně když budeš podobný šílenec jako my co do toho jdeme. Každopádně naše základna garáž je v Poděbradech. Jsme 2 a naše autíčko je Fiat Panda první generace vzaly jsme to jako výzvu. proto optimálně 3 členná posádka. Na autě se už udělala neskutečná hromada práce od nové spojky, tlumičů, předních ramen, manžet poloos, výměny oleje. Kdyžtak poprosím napiš mě přímo už na email [email protected] děkuji.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: