Spolucestování Evropa

Tour de Mont Blanc srpen 2009

Richard Procházka

Zdravím,

hledám někoho kdo by se chtěl ke mně přidat a projít Tour de Mont Blanc, někdy v srpnu 2009.

Zatím ahoj, Richard

Zkušenosti čtenářů

horssi

Nazdar Richarde. Taky se chystam, ale na terminu se nejspis neschodnem 🙂 Kazdopadne pokud by ses dozvedel nejakou praktickou vec / zajimavost o trase tak ji sem please hod (pripadne na mail). Diky

Lenka
horssi:

Ahoj,

rada se pridam na Blanc. Kdy? leto 2009 – pry je nejlepsi pocasi na prelomu cervence – srpna. Prizpusobim se.

Helena Vaľková

Ahoj,
neví někdo, zda se dá na TMB spát v horské chatě se psem?

díky za info
Helena

Pajas

Ahoj, chystám se na TMB někdy na přelomu června a července 2009…teda doufám, že seženu nějaké nadšence, kteří se ke mně přidají 🙂
Pomalu začínám se začínám připravovat (řešit dopravu, náklady, vybavení a další detaily..). Docela bych přivítal být v kontaktu s někým kdo se na tento trek taky připravuje za účelem výměnny různých zjištěných informací a postřehů…znáte to, každého napadne něco jiného nebo se mu podaří něco jiného zjistit 🙂
Takže jestli má někdo zájem se mnou společně sdílet přípravný informace, tak se ozvěte na můj mail 😉
Mějte se a hodně zdaru na TMB.
Pajas

Lenka
Pajas:

Ahoj, rada bych kdybych se mohla pridat na Mt Blanc. Letos na sobe uz hodne makam, verim, ze to pujde. 🙂 Prosim ozvete se kdokoliv. Ja na 100% !! Neni problem se sejit v Praze nebo jezdim na Moravu.. [email protected]

Ančí

Ahoj,
mrkněte se třeba na http://rockyclub.sweb.cz/MBlanc09.html
je to poměrně levné, se zkušenými cestovateli,tak třeba se vám hodí…nebo aspoň ty fotky, ty jsou fakt luxusní 🙂

.A

Kamila

AHojky rada bych jela takzy letos na Mont Blanc, chtela jsem loni s kamaradama, ale bohuzel to nevyslo 🙁 menily totiz praci. Pokud bych se mohla k nemu pridat byla bych rada prelom cervenec srpen je idealni.
Ahoj Kamila

Lenka

Muzeme se sejit v Praze? Ti co maji skutecne zajem.. 🙂 Mate nekdo zkusenosti s Blancem (treba i nezdarile pokusy, refence apod.?

Gavi
Lenka:

ad Blanc – byt vama, tak bych se tam rozhodne nehnal; hodne lidi tenhle kopec podcenuje a berou ho jako „pohodove vybehnuti“ – a tak to rozhodne neni. jsou to hory se vsim, co k tomu patri..ale musite vedet sami, zda na to mate. Rozhodne predtim probehejte par kopecku okolo (zaprve kvuli aklimatizaci, zadruhe aby jste si udelali obrazek, zda na Blanc vubec mate) – treba Aiguille du Tour nebo Petite Verte (predpokladam znalosti pohybu v mackach, cepin, jisteni prvo/druho); druha vec jsou mraky lidi – byl jsem tam sice jen jednou (a z toho se to nepovedlo kvuli hodne spatnemu pocasi), ale hodne si rozmyslim, jestli se tam budu vubec hnat, okolni kopce jsou mnohdy krasnejsi a prazdnejsi

horssi

Nazdar všichni.. Tak se dívám, že původní diskuze o Tour de Mont Blanc – což je pouťák kolem dokola této hory – se zvrhla v diskuzi o zdolání vrcholu!
Takže prosím!! ti co chtějí jít na vrchol ať si založí novou diskuzi, pač to tu začíná být hodně nepřehledné!! Díky
P.S. Nějací noví zájemci, kteří by chtěli Tour absolvovat v cervnu??

Gavi

Kdyby nekoho zaujalo, tak sem vyhrabal oskenovaneho pruvodce na TMB, upload zde : http://uloz.to/1568555/tour-du-mont-blanc.pdf

lucie

Ahoj všichni, letos se chystáme na cestu OKOLO Mont Blancu v termínu 24.7. – 2.8.2009, jsme z Jihlavy a potřebujeme ještě dva do party.Máme to zajištěno takto. Jedem z Jihlavy mikrobusem pro 8 lidí, mikrobus pojede z kempu do kempu a my půjdeme pěšmo. Cena za cestu a kempy je cca 5.000,- Kč vše ostatní si musíme zajist sami.Jedeme dva manželské páry a dvě kámošky, náš věkový průměr je 40 let. Přidá se někdo? lucka

Pajas

Tak jsme se v sobotu vrátili z TMB – bylo to super a určitě budeme dlouho vzpomínat.
Kdyby někdo chtěl nějaké informace o cenách, ubytování apod., může mi napsat na mail.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: