Spolucestování Asie/ Australie

Thajsko-srpen 2010

Jirka

Zdravím, sháním spolucestovatele/ku který/á by se mnou cestovala do Thajska začátkem srpna,cca na 2-3 týdny.Poznat Thajsko v době kdy není plné turistů,rád bych jel ale samotnému se mi moc nechce,určitě se ozvěte..:)detaily pošlu přes email…Jirka

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj Jirko,
rád bych se přidal,tak se mi když tak ozvi.S pozdravy Petr

Petr

Ahoj Jirko,znovu reaguji na tvůj příspěvek, kde sháníš spolucestovatele do Thajska na začátku měsíce srpna.Pošli bližší info, posílam mail….Petr

Kristýna
Petr:

Ahoj Jirko a Petře,
budu v Asii a na srpen nemám zatím plány. Jestli jste z Prahy, co se sejít a probrat to osobně? Je to rychlejší.

Petr
Kristýna:

Ahoj Kristýno a Jirko určitě by jsme něco mohli podniknout,dva tři týdny v poho.Já z Pha jsem nemam problém se sejít.Mail je [email protected] , tak když tak napište.S pozdravy Petr

Jirka

Zdravim,bouzel z prahy nejsem,a co se tyce toho thajska blizsi konkretni informace nemam,slo by o 2-3 tydny,cestovani vlakem,busem po zajimavostech ,zalezi na dohode a nebranim se nicemu tak urcite se ozvete na mejl:)… [email protected]

Martina
Jirka:

Zdravím všechny, už jste se nějak domluvili na „spolucestování“? Moc ráda bych se přidala. Srpen mi plně vyhovuje, jsem z Prahy tak se v Vámi mohu v zásadě kdykoliv i setkat:) Mohla bych vyrazit i na déle než 2-3 týdny, neměl by někdo chuť protáhnout to přes Malajsii a vracet se ze Singapuru? Budu ráda, když se mi ozvete a sdělíte Vaše plány, Martina ([email protected])

Katka
Martina:

Ahoj Vam vsem!
Momentalne jsem na NZ a 16teho cervna preletam do Malaysie (Peninsula), kterou bych rada procestovala s moznosti i jejiho prilehleho ostrova Langkawi a mozna Penang. Dal mam v planu na par dni Singapore a zminovane Thajsko. Kambodze, Laosu a Vietnamu se kdyz bude cas a spolecnost urcite nebranim. Ani procestovani jednotlivych zemi v jinem poradi.
Co mam vymezeny je cas na JV Asii, a to 3 mesice 🙂
Pokud uz ste to dali spolecne dohromady a nevadil by Vam jeste jeden clovek navic budu rada, kdyz se ozvete. Muj email je [email protected] a popr. mobil na me je +420721201050. Diky a hezky den, Katka (27 let)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: