Spolucestování Asie/ Australie

thajsko, kambodža, vietnam únor/březen 2011

agata

Ahoj všichni,
začíná se mi stýskat po cestování a tak zvažuju rychlou cestu Thajsko/Kambodža/Vietnam – cca na 5 týdnů. Jsem celkem zcestovalá, takže nemám problém jet sama, ale pokud budete někdo poblíž nebo se do stejné destinace chystáte, uvítám sympatické spolucestovatele. Preferuju low cost variantu.
Nechci rychle navštívit top10 každé země, ale spíš pomalu nasávat atmosféru a dost času strávit v přírodě, takže pokud někdo máte podobné plány, dejte vědět :-). A. (37)
P.S. Thajskou Lonely planet mám z minulé cesty, pokud někdo máte Kambodžu a Vietnam, uvítám.

Zkušenosti čtenářů

Mirek

Ahoj Agato,
taky se chystám do těchto míst, ale na konci března na 5 týdnů. Pokud bys chtěla odložit odjezd o měsíc, můžem se tam setkat a třeba část i projet společně. M (38)

agata
Mirek:

Ahoj Mirku,
pošli mi na sebe, prosím, kontakt. Třeba se nám podaří časově vyladit aspoň část cesty. Měj se. A.
[email protected]

Daniela

Ahoj, Agato,
taky bych na chvíli vyměnila temno a nebarevno za nějakou veselejší variantu. Mám čas celej březen a začátek dubna, sama jsem jezdila a chodila (to vic) zatím spíš po Evropě, ale jsem zcela schopná i samostatného provozu. Jestli chceš, ozvi se [email protected]
Daniela(49)

Andrea

Ahoj Agato, i ostatni prispevatele,

cestuji nyni po Kambodzi. Jsem na cestach od zacatku unora. Zacala jsem Kambodzou a na prelomu unora a brezna prejedu do Thajska, kde budu do konce brezna. Cestuji sama. Jde to v pohode. Uvitam vsak i dalsi spolucestovatele. V Kambodzi potkavam lidi ruzne -nekde jsou, byla jsem vsak i na mistech, kde jsem byla skoro jedina turistka:) Moc Cechu tu neni. V Thajsku to bude jiste lepsi, co se tyce spolucestovatelu. Kdybyste mel nekdo chut se pridat, dejte vedet. Muj mail je [email protected]. Hodne stesti a skvela dobrodruzstvi na cestach! Andrea

PS: Agato, LP si kup v Kambodzi. Maji LP (kopie jako original) za cca 4 USD.

majka
Andrea:

Prosim ozvi se mi, az se vratis. Diky. majka

[email protected]

Mirek

Ahoj pratele,Vas inzerat jsem objevil nejak pozde ale prece:] Zrovna se nachazim v Hanoii takze jestli jste nekde pobliz tak se muzeme sejit a nekam vyrazit.Chci se podivat na Cat Ba a jedu dale na jih a do Cambodze a Thajska.Muj email je [email protected].
Prijemne cestovani preji a snad se setkame.

majka

Rada bych se s tebou spojila, az se vratis. Dekuji. majka
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: