Austrálie

Tasmánie 2011/2012

Zuzka A.

Ahoj, kdyby měl kdokoliv z vás tento nebo příští rok cestu do Tasmánie, dejte určitě vědět, ráda bych si poslechla novinky z Čech 😉

Zkušenosti čtenářů

Eliska

na Tasma nii budu jen 3 dny od patku 4.11. do pondeli

Zuzka A.
Eliska:

Sakra, asi sem tě propásla… nebyla si tu na ten czech festival?

Tomas

Ahoj Zuzko, v Tasmanii budeme nekdy v lednu. A budeme radi za nejake mistni tipy 🙂

Tudor

Ahoj Zuzko. V Tasmanii se objevime s pritelkyni nekdy v unoru a chceme tam stravit mesic. Bohuzel nebudeme mit zadne novinky z CR, protoze uz jsme tam rok a pul nebyli. Jen ty novinky z internetu a ty mas urcite take. Kazdopadne by jsme se mohli potkat. Jsme ted v Darwinu a pristi tyden vyrazime pres stred autostopem na jih. Az to bude aktualni, tak se ozvu.
Tudor

Suri Mario
Tudor:

ahoj Tudorovci, (omlouvám se za oslovení, to ten seriál, nedalo mi to), zdá se že máme podobný plán strávit letošní únor na Tasmánii, Třeba by jsme si mohli vyměnit pár informací co máme kdo v plánu. Už je to blízko. My přiletíme 7.2.2012 do Launcestnu přímo z ČR(samozřejmě s přestupy).
Kdyžtak se mi někdo ozvěte na email – [email protected]
PaM.

Surio Mario

ahoj Zuzko, i my (2 os.) se objevíme v únoru 2012 v Tasmánii na 4 týdny, nějaké novinky z čech asi budeme vědět.

ahoj Tudorovci, (omlouvám se za oslovení, to ten seriál, nedalomi to), zdá se že máme podobný plán strávit letošní únor na Tasmánii, Třeba by jsme si mohli vyměnit pár informací co máme kdo v plánu. Už je to blízko. My přiletíme 7.2.2012 do Launcestnu přímo z ČR(samozřejmě s přestupy).
Kdyžtak se mi někdo ozvěte na email
PaM.

Adam

Ahoj,

kolem 11 Dubna se přiřítím do Tasmánie s přítelkyní na 10 dní. Půjčíme si auto a projedeme to dokola (snad) méte nějaké tipy na levné ubytování a nebo za simbolickou cenu?? Díky za informace. Naše cesta začne v Hobartu a pofrčíme N.Park mount Field, national park Russell Falls, Lake st. Clair, Strahan, Queenstown, cradle mountain, Smithton, Launceston, Arthurt lake, Porth Arthur a Hobart. všude přespíme a frčíme dál. Budu vděčný za jakoukoliv informaci.

Díky Adam

gabus
Adam:

ahoj my kempovali 3tydny, vsude v pohode a zadarmo, dokonce i v oficialnich kempech. trik je prijet, kdyz je recepce zavrena po 20h a odjet kdyz je jeste zavrena, pred 8h.

Jitka

V Tasmánii jsem byla předloni a moc ráda vzpomínám, bylo to mimo sezonu, nikde ani živáčka, neobyčejná příroda, dokonce jsme viděli i Tasmánského čerta ve volné přírodě. Neskutečná náhoda. Ideální v Hobartu půjčit auto a jet kam chcete :-). Problém je ale s ubytováním v 21h už místní domorodci mají většinou půlnoc a vše je zavřené, včetně kempů. ( V sezoně je to možná jinak )Ideální bookovat dopředu pokud chcete spát v hostelu nebo kempu, ve městech to jde, ale mimo jste namydlení. My jsme bydleli vždycky u soukromníků, jsou pohostinní a milí. Ikdyž hledat v noci kolem salaše nocleh je fakt supr zábava, takže stan je dobrá jistota :-).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: