Spolucestování Asie/ Australie

SYRIA – vianoce a silvester 2007

Pavel

spolu s priatelkou hladame spolucestujuceho/cich na cestu do Syrie, doprava vlakom, busom, ubytko v lacnych hoteloch (max 8 $), predpokladany termin 20.12-6.1.2008, rozpocet max 12,5 tis. osoba aj s vizami, prida sa niekto kto chce zazit vianoce a silvester trochu inak? mame rozne cestopisy, info o pamiatkach, doprave, hoteloch, cenach, kontakty … a hlavne skusenosti z predchadzajucich ciest

Pavel – 28 r.
Daniela – 21 r.

Zkušenosti čtenářů

VSv

Ráda bych se zeptala, jestli někdo nemáte informace o autobusovém spojení mezi Antalyí v Turecku a jakýmkoli městem v Sýrii? Děkuji za zkušené odpovědi

Marketa

Právě jsem se vrátila ze Sýrie a musím říct, že se máte na co těšit! Bude to určitě parádní zakončení roku. Bohužel o busu nic nevím. Trošku jsme si připlatili a na místě si vzali řidiče s autem a tak jsme objeli maximum míst a v naprosté pohodě. Doporučuji Sýrii v kombinaci s návštěvou Jordánska!

VSv

Ráda bych se zeptala Markéty jako zkušené cestovatelky po tomto regionu: jaké jsou v tomto období, příp. na přelomu ledna a února teploty v Sýrii a Jordánsku! Současně by mě zajímaly podrobnosti o pronájmu auta i s řidičem – to jsem zatím v žádném cestopise nečetla! Moc díky za odpověď!

Marketa

Počasí a všechny další informace najdeš na http://www.lonelyplanet.com/worldguide/destinations/middle-east/syria
V zimě tam bude pršet (místy i sněžit) a bude asi trošku vlezavo 🙂 My jsme na listopad měli dost kliku, že bylo příjemných 24 – 30 stupňů.

Řidiče a auto jsme měli přes jordánskou cestovku, která může zařídit služby dle přání i v Sýrii. Můžeš se mrknout na http://www.atlastours.net/

Na místě se jinak řidič, který alespoň trošku mluví anglicky, začne nabízet, že by vás odvezl kamkoliv atd.

Michal

ahoj všem / přesně v tomhle termínu bych taky rád někam vyrazil / buď Afrika, nebo jiřní Asie / Sýrie vypadá zajímavě-kolik času počítáte na dopravu tam a zpět? / Ale nerad bych byl lichý 🙁 / Kdybyste chtěli jet ještě někdo další, ozvěte se / Michal (36) / nepohodlí mi nevadí, fyzička díky sportu myslím dobrá 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: