HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Střední nebo Jižní Amerika, srpen-září 2008

Blanka

Ahoj. Hledám někoho, kdo by chtěl vyrazit na 3 týdny do střední nebo jižní Ameriky. Preferovanou zemi zatím nemám, to bychom se domluvili. Vyhovující termín srpen nebo září 2008. Díky za odpovědi i doporučení. Blanka (29)

Zkušenosti čtenářů

Radek

Ahoj Blanko,
cele zari budeme v Ekvadoru (hlavne priroda). Co Ty na to?

Radek
(rychly1@post.cz)

Lenka

Ahoj Blanko,

a co takhle Brazilie? Planujeme 3 tydenni cestu září/říjen, jsme tři – manželský pár + kamarádka.

Nikola

Ahoj Blanko,

kolem 9. září bych měla přiletět do Limy, tam bych chtěla zůstat tak 3 dny, pak směr Paracas, Islas Balestas,Ica a nakonec Ayacucho, kde musím být nejpozději 24.9. ..jedu tam na jeden dobrovolnický projekt..tak kdyby se ti to zdálo, že by se ty naše cesty daly skloubit, tak se ozvi;)

Zuzka

Ahoj, já budu celý srpen v Mexiku..(

Leos

Nazdar!
Vy všichni, co pojedete do Jižní Ameriky, zvažte, jestli byste měli zájem vaše cesty cele či částečně podniknout terénním autem! A kolik byste případně byli schopni do toho investovat. Já uvažuju o opatření terénní toyoty. Kontakty mám v Peru, odkud bych startoval. Auto bych zainvestoval sám, ale aby se mi něco postupně začalo vracet by bylo na Vás!
Výhody, či i případné nevýhody si zkuste představit sami.
A tohle berte jako předběžnou investigaci potenciálního zájmu!

Ciao!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: