Spolucestování Amerika

Střední Amerika – podzim 2009

katka

Ahoj, premyslim o cca 3 týdenní cestě do střední Ameriky -Guatemala + některý z okolních státečků (Honduras, Nikaragua, Salvador..), na podzim tohoto roku. Měl by někdo podobný plán?

Zkušenosti čtenářů

Jitka

Ahoj, planuju cestu do Guatemaly ted v cervnu na 14 dni. Nechces trochu zmenit plan a jet ted?

katka
Jitka:

Ahoj, skoda, to se mi nehodi. Za kolik si sehnala letenku?

Pavel

A pokud ma nekdo v planu podivat se do centralni Ameriky uz ted a citil by se sam :), muze se pridat. Jsme par a budeme tam od 20.4 – 19.5. (kousek Mexika, Guatemala, Honduras, Salvador …)

PETRA
Pavel:

ahoj Pavle,
nejak jsem nepocopila,jestli se tam teprve chystate nebo jste tam jiz byli.
kazdpopadne ja s pritelem se take chzstam prelomem roku popr zacatek 2010 do tredni a jizni Ameriky a hledma jakekoliv info co se teto cesty tyka.
Slysela jsem,ze nejlevnejsi je prelet z Evropy do Mexica a pak bychom chteli do Guatemale a dal,nemame fix plan.Ocenim jakoukoliv informaci.
Predem dik Petra

honza

To přesně plánuju, kdyžtak se ozvi na pe****@se****.cz.

Karel

Ahoj,
plánuju co provedu s letošní dovčou. A střední Amerika by byla zajímavá. Termín je OK. Napiš mi prosím na ka***@ku**.cz

Jirka

Ahoj, byl jsem tam minulý rok – zbyla mi část LP průvodce, třeba se bude hodit:

http://www.aukro.cz/show_item.php?item=650265815

Jirka

Jana

Ahoj, také zvažuji podzim – cca 3 týdny na Guatemalu plus „okolí“. Můj e-mail je tr***********@ce*****.cz, kdyžtak se ozvi. Již jsem byla delší dobu v Jižní Americe, ale střední stále láká!:) Díky, Jana.

PETRA
Jana:

ahoj Jani,
s pritelem planuji delsi cestu do stredni a pak Jizni Ameriky.Nemame zatim konkretni plan,vse je jeste v penkach.Nechces se sejit a pokecat,treba se na necem dohodnem.Muj email ja*************@se****.cz
Mam zkusenost s cestami,ale Latinska Amerika je neco jineho.predem diky Petra

Široko

Čau chceme zrealizovat spíše v zimě 09/10 Kostarika, Panama. Sámi si na to netroufnem, chtělo by to někoho zkušenějšího k sobě. Jsme pár 25let. Cca 2-3 týdny.

Mára

Ahoj, dobrý nápad a letošní dovolenou chci také směřovat do těchto končin, napiš prosím víc na m.*******@ce*****.cz , díky, o mě více najdeš na mara-bobo.blogspot.com

Michal

Zdravim, jsme 3, letime na Kubu 2.7. z Frankfurtu na 14 dní…připojí se někdo??

Pavel

Ahoj, máme s přítelkyní namířeno také do těchto končin. Zatím bez konkrétního plánu. Máme zkušenosti z Peru, Venezuely, Kostariky, Panamy a Mexika. Pokud nemáš plán ozvi se, dáme něco dohromady.

David Gladiš

Ahoj,
kdybyste náhodou místo toho chtěli jet do Amazonie, do Surinamu – malým letadélkem přeletět do vnitrozemí a odtud na kanoích doplout zpátky do civilizace, tak dejte vědět. Vyrážím na tuto cestu v říjnu nebo listopadu, vše mám připravené a hledám spolucestovatele.
David

Petr

Ahoj,nechystá se někdo počátkem příštího roku někam za dobrodružstvím za exotikou?S cestovkou na poznávací zájezd nebo i individuálně?Petr,30let.

Katka P

ahojda,
koncem listopadu vyrazime do Cancunu a pak na mesic a pul smerem na jih az do Kostariky, ma nekdo podobny plan? mail: ma*******@ce*****.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: