Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Srí Lanka – prosinec 2011

Béďa

Ahoj,
poslední 3 týdny v prosinci bych chtěl vyrazit na Srí Lanku.
V plánu by byla návštěva těch nejzajímavějších míst, která tamní příroda nabízí, ale rád bych zavítal i do nějakých buddhistických chrámů a posvátných měst. Pokud tě kouzlo Srí Lanky taky oslovilo, tak se určitě ozvi. 🙂 Béďa
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Béďa

Ahoj,
poslední 3 týdny v prosinci bych chtěl vyrazit na Srí Lanku.
V plánu by byla návštěva těch nejzajímavějších míst, která tamní příroda nabízí, ale rád bych zavítal i do nějakých buddhistických chrámů a posvátných měst. Pokud tě kouzlo Srí Lanky taky oslovilo, tak se určitě ozvi. 🙂 Béďa
[email protected]

Jana
Béďa:

Ahoj Bedo,

mam podobny cestovatelsky plan, termin se mi vylozene hodi. Par zkusenejsich uz tady psalo, ze je to tam pak okolo Vanoc predrazene, ale to uz jsou detaily. Chtela bych byt par dni na plazi, ale samozrejme se podivat i na ta zajimava mista: jak prirodni, tak pamatky.

Mas uz neco vyladeneho?

Jana

Béďa
Jana:

Ahoj Jano,
tak kolem Vánoc je tam hlavní sezóna, takže to tam určitě bude dražší. Ale nevím jestli ty naše plány budou podobné, protože mě zrovna moc pláže nelákají.
Přeci jenom si říkám, že Srí Lanka je moc hezká země na to, abych poznal jen její pláže a turistická centra.

Jana
Béďa:

Ahoj Bedo,
tak nic, zamirim jen do tech turistickych center a na ty plaze, zbytek ostrova (zadne slony a chramy) videt nemusim, proto se taky chci jet podivat na Sri Lanku, normalne by mi stacilo zajet nekam na Mallorku a vyplacnout se v bikinach na dva tydny pod slunecnik.

Hodne stesti

Jana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: