Spolucestování Asie/ Australie

Srí Lanka 2011

Michaela

Ahoj, v lednu 2011 se chystáme na Srí Lanku. Nechce se někdo k nám přidat?

Zkušenosti čtenářů

Jaro

Michaelo,pojedeme koncem ledna- zac. unora asi na
3 tydny, podle jak vyjde letenka.
Byly jsme vloni,pro velky uspech zopakujeme,chceme jinou trasu.Lepe,kdyz mi napises na mail a domluvime se.
Je tam krasne, tes se taky.

Michaela
Jaro:

Ahoj Jaro,
napiš mi, prosím, svůj mail. Nebo se zrovna ozvi na mail [email protected]
Díky

Majka

Ahoj, chystáme se na Srí Lanku někdy kolem 16-18. února. Jen mě zarazili negativní příspěvky na tuto zemi. Můžete mi písnout něco více? Je lepší jet s cestovkou nebo jen tak na blint? Pokud takto,hrozně rádi by jsme přivítali spolucestující:)
Písněte mi prosím kdyžtak na mailík [email protected]
Díky Majka

Ferdyš

Skvělé. My letíme 17.ledna.Návrat posledního ledna.
Cesta je spojena s návštěvou mé adoptované dívenky. Více si můžeme napsat na email [email protected]
Chce to co nejdříve si něco napsat. Mám celý itinerář cesty + náklady + ubytování, které znám. FM

Petra
Ferdyš:

ahoj,
letíme s kámoškou taky 17. ledna:-) nemohl bys nám dát prosím nějaké typy?zejména na ubytování někde v okolí colomba? Kdyžtak se mi ozvi na mail: [email protected].
Díky moc za rady!Petra

milena+zdenek

ahojky Michaelo My jedeme na Sri 4-30 ho ledna-jiz po treti! Bydlime vzdy v Hikkaduwe-za 1000 rupii na den ! Jiz jsme zcestovali velkou cast Sri lanky-letos se vydame take na sever az do Jaffny !! Cestujeme vzdy mistni dopravou /vlak-autobus/ je to bezpecne a super zazitky :-)!! Uvitame pratele na cestach

Jaro
milena+zdenek:

Jsme 2 zensky,odlet- SL podruhe -koncem ledma,treba bychom se na kousek cesty pridaly, psla jsem ti Mili mail, opokud nedosel, napis mi ty.Diky.
Pokud by nekdo chtel jet s nami na celou cestu , moc rady pribereme cestovatelku/ky , ktere se treba netroufaji samy.Ozvete se!

Tomáš
milena+zdenek:

Odlétám na Silvestra. Vlak, bus , batoh kamkoliv po Sri Lance. [email protected]
Tomáš

Kamila
Tomáš:

Na jak dlouho jedeš?

Tomáš
Kamila:

Odlétám 31.12. z Prahy a vracím se 18.1.
Vlakem Kendy, Nuwara Eliya,Horton Plains a z Elli busem na jih k moři. Pak se uvidí, ale vše může být vše úplně jinak 🙂

Petr

Ahoj, také mám v plánu vyrazit v lednu na Srí lanku, nejlépe asi na 2 týdny. Jsem celkem flexibilní, co se data i itineráře týče. Cestuju sám, ale pokud by byla možnost se k vám přidat, dej vědět, díky. Petr

Kamila
Petr:

Letíme 28.1.-24.2. a je nás (asi) pět ženských. 🙂
Ještě se podívej do diskuse ,,SL v druhé polovině listopadu“ určitě někoho k sobě najdeš.

Vašek

ahoj všichni,
hledám někoho,kdo by se mnou vyrazil s batohem na zádech koncem unora na Srí Lanku (přibližně na 15 dní),odpadl mi totiž kamarád,holt práce je přednější 🙂
Na Srí Lance jsem už jednou byl (květen 2007),bohužel jenom na jednom místě s přítelkyní a to prostě není ono.
Pokud někdo budete mít zájem,budu hrozně rád,samotnýmu se mi nechce.
Nevadila by mi ani dámská společnost 🙂
Předem děkuji

Vašek 25 let

Bára
Vašek:

Ahoj, taky hodlám pláchnout někdy kolem přelomu února a března na Srí Lanku. Už máš nějaký bližší info? Kdyžtak mi písni na mail… Díky Bára

Bára
Radka

Ahojky,
letíme s přítelem (31.1.-1.2.) na Srí Lanku. Něco už jsme s batůžkama procestovali, ale na SL vyrážíme poprvé… Upřednostňujeme moře a šnorchlování, ale samozřejmě chceme poznat i další krásy tohoto ostrova:-)
Je možnost taky se k někomu přidat? A můžu poprosit o nějaké typy na ubytování, informace o cestování na sever a možnosti šnorchlování či potápění?
Předem moc děkuju
Radka
[email protected]

Renáta
Radka:

Ahoj Radko,
31.1.-1.2. letíte? Jak dlouho tam budete? O SL taky uvažujeme, taky šnorchlovata poznávat. Nebyla jsem tam, ale mám našprtáno z LP. Jaké máš letenky ? Díky.

Radka
Renáta:

Ahoj Renáto,
malý překlep – odlet 31.1. a vracíme se 1.3. a letíme s Qatar Airways z Vídně. Kdy vyrážíte vy?

Renáta
Radka:

Ahojky,
já stále tápu, kam dříve. Samotným 2 se nám nechce a hledám zatím parťáky – vlastně kamkoliv, klidně i jinam. Uvažujeme nad Srí Lankou, Keňou, Kubou, Jamaikou, Vietnamem, už i Laos je v pořadí. Teorii mám, praxe ukáže. Dle ceny letenek. Ale my můžeme max. tak 16-18 dní. Každý jezdí většinou na dýl.

Radka
Renáta:

My už máme jasno:-)
Třeba bysme se mohli potkat, kdyby vám ta Srí Lanka vyšla.. Ve víc lidech je víc srandy 😀

vivienbb

Ahojte!
Chceme ist v marci na Sri Lanku. Odkial je najlepsie letiet-Vieden?Praha?Bratislava? Chceli by sme co najlacnejsie letenky. Mame si ich rezervovat uz teraz, alebo budu ceny lepsie neskor? Za rady vopred dakujem.

Renáta
vivienbb:

Pokud chceš jen tam, tak u condor.de je akce, super cena, ale bohužel, zpět jsem nic nenašla, co by bylo zajémavé. Pokud najdeš, dej vědět, budu ráda.

ivka
vivienbb:

Z Bratislavy sa na Srilanku nedostanete, ja som odtiaľ letela ale to bolo ešte v r. 2004. Potom už len z Viedne.

ivka
ivka:

Ešte som zabudla dodať, že z mojich skúsenosti, najradšej som letela s Royal Jordanian, kvoli prestupu, v Ammane, je to len 50 min. V Dohe to bolo vzdy najmenej 2,5 hodiny a na spiatočnej ceste aj viac a to bolo unavne. Len neviem ake su teraz ceny…..

Kamila

Ahoj.
Letos letíme za 17200Kč z Prahy přestup Dubai
s Emirates. Po novém roce už je letenka dražší.
Loni jsme letěli za 18500Kč z Mnichova přestup v Doha
s Qatar airways.

Martina

Ahoj!
Chcem sa spytat kedy je najlepsie ist na Sri Lanku z hladiska pocasia?Ma niekto skusenosti aj so severom a východom krajiny?Citala som,ze v tychto castiach je dazd v decembri a januari a v lete byva dobre pocasie.Ak mi viete niekto poradit,budem vdacna 🙂

Radek

Ahoj,
předpokládáme 2.3. odlet na SL, zřejmě s Emiráty z Prahy(cca do 25.3.), pak bychom rádi podle možností procestovali střed, vysočinu a jih s batohem. Neplánujete někdo něco podobného? Byli jsme minulý rok a letos trochu opakování.
R+P

Hanka
Radek:

Ahoj Radku, chystame se na SL 3 holky v podobnem terminu – odlet mame 3.3. a navrat 18.3. V planu je nejprve kulturni stred, pak pres plantaze a Adamovu horu na jih, trochu uzit i plaze. Treba by bylo prima se nekde na kus cesty potkat:-) H.

Radek
Hanka:

Ahoj Hanko, díky za zprávu, psal jsem Ti mail.

Pavel

Zdravím,

přiletím na Lanku 18.3. ve 2 ráno a říkám si, že bych ušetřil čas, nezháněl si ubytování a rovnou se přesunul do Kandy, Dubaly nebo Anuradhapury. Nevíte jestli jezdí noční dálkové autobusy, jestli je to reálné nebo je lepší si i na ty 4 hodinky najít hotel a vyrazit až ráno? Díky za napády. Pavel

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: