Spolucestování Asie/ Australie

Srí Lanka 2009

Petr

Ahoj, budu na Srí Lance v únoru a březnu. Chystám se Lanku procestovat tak od 13.3. do 30.3. Nebude tam náhodou někdo? Petr

Zkušenosti čtenářů

Monika

Ahoj Petře,
já bych ráda v podobnym termínu na Srí Lanku taky vyrazila (od půlky do konce března). Zatím právě řeším to, zda-li se tam vydat, jelikož nemám s kým letět….

Petr
Monika:

Ahoj Moniko, napsal jsem ti na email. Petr

Honza

Aho, ja tam letim zitra pres Katar a vracim se 21 brezna. Takze treba se nahodou nekde potkame 🙂 kdyztak napiste maila 🙂

Sona

Ahoj Petře,
mohl bys mi napsat pár poznatků až se vrátíš? Zda je individuální cestování bezpečné, jaké jsou ceny, ubytování a zda se dá funguje doprava – autobus,vlak? Byla bych moc vděčná. Děkuji Sona

Luba
Sona:

cau Sona,
ja som bola na Sri Lanke v listopadu ’08 na 2 tyzdne.Cestovali sme s mistnimi,teda vlakem,autobusem,tuk-tuk-em (taxi).Bol to fascinujuci zazitok, urcite odporucam.Pripadali sme si bezpecne,policajti robia kontroly na tzv. checkpoint-och,ale kontrolovali iba mistnich.A je tam straaasne levno,to sme sa nestacili ani divit.Tak smelo do toho a prajem krasne zazitky!

Jitka
Sona:

Ahoj Soňo,
byla jsem na Srí Lance v únoru a mohu vřele doporučit!Jeli jsme jen s letenkou a opravdu není problém se ubytovat či pohybovat se autobusy. Doprava funguje skvěle,ubytování a strava je také velice levné. 16-denní pobyt tam mě vyšel na 6000Kč se vším všudy.Pokud bys chtěla nějaké podrobnější info, klidně písni na mejlík, ráda zodpovím tvé dotazy:-)
Jitka

Pavla
Jitka:

Ahoj Jitko,moc mě zaujalo že jsi utratila za 16 dnu pouze 6000,- ráda bych jela letos na přelomu srpen,září také na Srí Lanku a minulí rok jsem byla v Thajsku take jen s letenkou ale to mě finančně částečně pomohli rodiče jelikož jsem student.Letos to bude ale jine,vše je na mě.Tak by mě moc zajímalo jestli ses ubytovávala po vice cizích lidech na pokoji nebo normálních třeba apartmánech či chajdách.Mohla by jsi mi prosim poslat nejaky blizší informace?třeba kde prřesně jsi byla a co bys mě doporučila?Předem děkuji.

Soňa

MOC děkuji. To jste mi udělali radost. Na stránkách ministerstva opravdu varují, že tam jsou občanské nepokoje veliké a že nedoporučují tam vůbec cestovat. Plánujeme to někdy letošního roku na podzim – cca listopad nebo prosinec.

Michala
Soňa:

Ahoj Soňo, také plánuji cestu na Srí Lanku, zatím jsem sama ale hledám spolucestovatele, už kvůli bezpečnému cestování a hlavně „více lidí, více legrace“. Ráda se přidám na podzim k Vaší skupině.

Tomáš
Soňa:

Ahoj , plánuji také Srí lanku , jen jsem to chtěl uskutečnit až v roce 2010 🙂
Ale možná to přehodnotím a přidal bych se . Na jak dlouho se tam chystáte ?
Tom

Petr
Soňa:

Ahoj Soňo, napsal jsem ti na email, protože jsem se rozepsal a sem se to nevejde.
Ahoj Petr

Petr D.
Soňa:

Stránky mzv vůbec neber vážně, píšou tam alibistické nesmysly lidi, kteří nikdy nikde nebyli. Srí Lanka je levná a pohodová země. Byl jsem tam loni na přelomu roku, více na http://www.kompas.estranky.cz/clanky/clanky—asie

Radek

Ahoj, my se chystame na Sri Lanku prosinec09-leden10(cca 20dni). Ted sbirame zkusenosti jinych a planujeme :-). Neplanuje nekdo podobny termin? Radek

Magda

Ahoj všem, právě jsme se vrátili z měsíčního pobytu na SL. Krásně, levno, bezpečno (krom na silnicích mezi bláznivými řidiči). Jeli jsme jen s letenkou, vše se dá bez problému zařídit až na místě. Pokud někdo budete chtít konkrétní info, mohu poslat mail. SL vřele doporučuji.

Pavel
Magda:

Ahoj Magdi,
před měsícem jsme se vrátili s maželkou z 5ti týdeního putování po Thajsku a jsme neskutečně namlsáni…
Snažíme se ale nevracet na stejná místa a při bližším studování ostatních destinací (a zakázaném srovnávání a porovnávání) jsme se rozhodli pro Sri Lanku.
Je nám jasná odlišná úroveň služeb a možnost organizace…
Jsem ale vášnivý „plánovač“ a pokud to „stojí za to“ vrhnul bych se na Sri Lanku.
Z tvé poznámky je jasné, že jste byli spokojeni.
Byl bych vděčný za tipy, trasy, ceny, doporučení, kdy odletět, na jak dlouho (je mi jasné, že čím délé, tím lépe… , spíše jak dlouho se zdržet na konkrétním místě (Unawatuna, Colombo atd… (průvodce LP jsem už přelouskal, představu mám, ale vděčný budu za konkrétní postřehy).
Děkuji za čas a odpověď

Vladka S.
Pavel:

Ahoj, navštívila jsem jak Šrí Lanku tak Thajsko. Nerada srovnavam, ale mohu říct, že vydáš-li se po Thajsku na Cejlon rozhodně nebudeš zklamán. Služby sice nejsou takové, ale odmění Tě krásná příroda a daleko méně turistů. Určitě vyražte!

Lucie
Magda:

Ahoj Magdo, 2.5. odlétáme na Srí lanka, nějaké čerstvé informace by se hodily. Můžeš se mi prosím ozvat na mail. ju******@se****.cz moc díky. Lucie

Soňa
Magda:

Ahoj Magdi, až to budeš posílat Petrovi, dej mě prosím do kopie. Byla bych moc vděčná.

Magda
Magda:

Prosím také o ty informace, jemnovkyně!

veronika
Magda:

Ahoj Magdo,

my jsme dvě ženy (55let) a chystáme se na SRL 12.2.-3.3. Chtěla jsem tě poprosit, zda bys mi neposlala také 1 kopii těch info, které po tobě žádali ostatní zájemci o tuto destinaci.Jedeme samy, tak se hodí každé doporučení a rada. Moc děkuji. Snad to máš ještě někde po ruce. Jinak nás zajímá hlavně možnost ubyt. a také zda je nutné se bát nemocí. Už nestíháme očkování.
Ahoj a díky V.

Jiří Herman
Magda:

Dobrý den. Píši Vám ohledně dotazu na Srí Lanku. Chystáme se na čtrnáct dní na přelomu června a července. Máme pouze letenky do Colomba a ubytování nemáme zatím zařízené. Mohla by jste mi prosím poslat nějaké typi jestli máte? Děkuji moc Jiří Herman

Eva

Ahoj všichni,
strávili jsme na Srí lance 3 týdny (listopad 2008) a opravdu všem doporučuju. situace tam není vůbec tak strašná, jak varují média. Za celou dobu jsme neměli jediný problém, projeli jsme celou střední část,dolů na jih a po pobřeží zpátky do Colomba. Srí lanka má všechno-hory, moře, památky a nádherné čajové plantáže. Spojení tam funguje bez problémů. Pokud by chtěl někdo další info, klidně poskytnu na mailu

Soňa
Eva:

Mohu se ještě zeptat jaká je tam situace s pavoukama a ubytováním. Možná i celkově je tam pavouků hodně? Myslim vyloženě pavouky ne brouky nebo nějaké šváby. Děkuju

Eva
Soňa:

pavouky jsme tam skoro žádné nepotkali:-). když, tak to byli malí pavoučci.problém je spíš s komárama. je dobrý mít repelent. my jsme si na místě v lékárně kupovali místní odpuzovací mast.ve většině pokojů, kde se ubytuješ, máš moskytiéru, takže v pohodě. přesto je ale dobrý si pro všechny případy vést s sebou svojí, protože ty jejich jsou někdy v né moc dobrém stavu a to se pak nevyspíš:-))

mira
Eva:

kdybys byla tak hodna a napsala o ubytovani,stravovani,ceny,kde jsou nejkrasnejsi mista k videni.Co potrebuju sebou,proste vsechno.Chci tam jet uz strasne dlouho,mam rocni dceru,predtim jsem zila roky na Floride,pak ve Spanel.Uz se tesim,az nekam vyrazim.Taky,jestli jsou tam nejaka mista nebezpecna.Proste vsechno.Dik za info.Mirjana

Soňa

Rozhodnuto, plánujeme cestu v prosinci 2009, cca 4 týdny. Pokud by jste někdo jel v stejném termínu,ozvěte se. Můžeme část cesty spojit popřípadě přejíždět delší trasy pronajatým autem dohromady a podělit si náklady. Sona

Radek
Soňa:

Ahoj Sono,
my se chystame od 18.12.09-15.1.10…tak treba se potkame, nejaky itinerar uz mame. Radek

Tom
Radek:

Ahoj,
docela by mě zajímalo, jestli je na tyhle termíny (prosinec-leden) potřeba shánět ubytování dopředu. Nebo se dá v pohodě sehnat až na místě?
Díky za info. Radek

Radek
Tom:

Ahoj,
my jsme na doporuceni radsi udelali rezervaci. Na terminy do 3.1. Radek

Soňa
Radek:

Radku a kde jste prováděli rezervace, máš tip na nějaký web? Co jsem zatím četla různé deníky, tak s ubytováním nikdy problém nebyl..

Radek
Soňa:

Poslal Jsem Ti mail…Radek

Radek
Radek:

hoď prosím nějaké informace o ubytování i sem, případně mi napiš na mail…díky moc.

Radek
Radek:

Ahoj, poslu Ti mail. Radek

Banana
Soňa:

Soni, ozvi se mi prosim na email, rada bych taky na Sri Lanku na prelomu roku.
Diky, Ivca

stáňa
Banana:

ahoj, ráda bych se připojila – berete ještě do party?

děda

Tak myslím že problém s ubytováním vábec neni. Na Lanku ted moc turistu nejezdí s obavami kvůli válce, z toho plyne že jsou tam super ceny… (ubytování kolem 100kč/2osoby)
připravujem stránky
http://sri-lanka.aspweb.cz/
moje fotogalerie je na
http://dedek.rajce.idnes.cz/Sri_Lanka_09_2007

jinak Lanku doporucuji na 120procent, příroda, lidi, jídlo, památky, vůně čajové továrny aaah…
a ted ty letenky, hned bych jel
hodně zdarů na cestách 🙂

malali

ahojte cestovatelia.suhlasim s dedom.sri lanku sa oplati navstivit.s ubytovanim neni problem.my sme sa vratili z cesty po Azii pred mesiacom.Sonicka ak chces dame ti typy na lacne a dobre ubytko.prijemne cestovanie..pripravujeme stranku z nasich ciest tak ste vsetci vytani,ale je este vo vyvoji:) http://www.acahe.webnode.sk

děda
malali:

tak jsem vám skouknul fotky a koukam že jste taky bydleli v tarratuga v unavatuně, perfektní :). V unawatuně bych doporučil uplně v pravo u watu na plaží za potůčkem je restaurace, kde moje kamarádka (žila na SL 4 roky) udělala český menu (né jídlo). k tomu vam budou hrát mankybussines, nebo buty 🙂 když řeknete že jste z ček 🙂 doboručuji si objednat lobstra nejlepší restaurace v unawatuně…

Jiří Herman
malali:

Prosím o typi na ubytování. Jedeme na čtrnáct dní na přelomu června a července. Děkuji Jirka

děda

A ještě jsem si vzpomněl na jednu dobrou věc. při našem jednom ubytování se nás paní zeptala kam jedem a že nám může nabídnout ubytování u známého který má take guesthous. A to se nám vyplatilo, takhle jsme se vezli cca polovinu cesty po ubytováních na doporučení od známých, prej se občas i schází jednou za rok. Má to výhodu, byli jsme v očekávání, vždy se dohodla dobrá cena (díky známosti) a v některých případech na nás čekali už na nádraží a vítali s otevřenou náručí, fakt tam těch turistu moc neni… Bylo příjemné nacházet ubytování lepší a levnější než bylo třeba podle lonely planet. Až budete někde bydlet, řekněte kam jedete dál a třeba se poštěstí 🙂

malali

ahoj deda,mas pravdu boli sme v tartaruga.perfektne miesto aj cena bola v poho,lebo je tam menej turistov ako si uz spominal.o ceskom ubytov .sme sa dozvedeli ale az v posledny den.zda sa mi ze boli vedla tartarugy.o ubytovani.velmi dobre zacat po prilete v Ocean View Guesthouse,vynikajuca cena,supr servis a dokonca sa da najat typka na od4-10 dni tour po sri lanka.naozaj odporucam…

Radek

Ahoj,
to jsou dobre informace :-), co tu ctu…jen by me zajimalo, jestli nemate nekdo tedy zkusenost pres Vanoce a Novy rok, s ubytovanim na zap. pobrezi. Mame neco domluvene v Negombu a Kandy pres svatky, pak se chceme z hor vratit na pobrezi. Dekuji, R.

Soňa

Poslední týden dovolené bychom chtěli být na pláži. Užít si klid, sluníčko a jídlo ;-)i mít nějaké lepší ubytování. popřípadě občas vyjet pouze do okolí na krátký výlet. Máte někdo nějaký tip kde je to pěkné?

Filip
Soňa:

Ahoj Sono,
nevim presne, co myslis „lepsim ubytovanim“, ale cestou po pobrezi zkuste vesnici, ktera se jmenuje Mirisa – mezi Matarou a Gale. Je tam krasna klidna plaz, jidlo a projizdeji tudy vsechny autobusy smer Gale a dal do Colomba. Vyletu se tam da delat hodne, ale to uvidite, pokud tam zastavite. Uzij Sri Lanku:-) Filip

děda
Soňa:

Ahoj,
zkus profláklou Unawatunu kouda od Galle, klidné vody, pokoj s terasou 5m od moře. Restaurace na levý straně pláže u bílého watu, česká vlajka, menu v češtině, objednat si lobstra 🙂 Marisa taky pěkná ale jsou tam pěkné vlny. jj závist 🙂

Eva
Soňa:

já bych jednoznačně volila Mirissu. je tam nádherně,bydlíš hned u moře,na pláži budete sami.je tam fakt božský klid a trochu větší vlny.Unawatuna je taky dobrá,ale na nás už moc komerční,dost lidí (taková klasická pláž, kam se jedou turisti na týden vyvalit),sice víc služeb,ale úplně nás to neokouzlilo,týden bych tam jen tak nevydržela.ale záleží na tom,co očekáváš a preferuješ

Tomas

Má smysl jezdit tam už v listopadu? Jak moc tam v tuhle dobu prší? Chtěli bysme hlavně lenošit na plážích západního pobřeží s nějakým výletem do vnitrozemí.

malali
Tomas:

kludne,vycestuj vtedy je uz sezona a este lepsie ako v decembri,neni tolko turistov

Eva
Tomas:

my byli na SL loni 3 týdny na přelomu října-listopadu a nezmokli jsme za celou dobu ani jednou

Radek

…Potvrzeno, letenky zamluveny :-), vyrazime 17.12. z Mnichova, navrat 14.1.10…budete nekdo v tento, ci priblizne ve stejnou dobu tez vyrazet na Sri Lanku? Dekuji za odpovedi sem, prip. mail.

Vašek
Radek:

Ahoj Radku, já vyrážím 16.12., 17. 12. ráno jesm v Colombu. Vašek

Radek
Vašek:

Ahoj Vasku,
my dorazime do Colomba 18.12. podle letu ve ctyri odpol. pak budeme cca 4 dny v Negombu a pak pokracujeme do Kandy. Radek

Soňa

Ahoj,jakou mate zkusenost se ziskanim viza? delaji problemy?podminkou pry je mit doklad na rezervaci ubytovani. Nevite, zda to kontroluji?dekuji za info s.

Radek
Soňa:

Ahoj,
podle zkusenosti mych kamaradu, nebyl problem s pruchodem skrz vizovou kontrolu…stacila jim pry rezervace v jednom hotelu a kreditka…ale je to asi „kus“ od „kusu“. R.

Monika
Soňa:

Soňo,
já jsem neměla zarezervované nic, ale pro jistotu jsem si vytvořila fiktivní potvrzení o rezervaci podle hostelbookers. Nakonec po mě ale nic nechtěli….stačil jim pas.

Soňa

Mončo a jela jsi letos? já si právě řikam,jak to ověřují. To by museli u každého volat do hotelu.

Monika
Soňa:

Soňo, letěla jsem letos v březnu…

Ráďa

ahoj, chystáme se teď v říjnu na S. Lanku a zajímáme se o počasí v tomto období. Máte někdo zkušenost s říjnovým počasím? prší tam hodně? nebudeme litovat toho, že jsme si vybrali říjen na cestu? díky za příspěvek

Pepa

Ahoj, lidičky. Zajímalo by mě, jak je to na Cejlonu s cenami…Ubytování, doprava na ostrově atd. Díky za odpovědi.

Jeroným

Ahoj, na SL jsem letos strávil měsíc na kole a projel asi všechno, co se dá (kolo 700km, mhd 1500 km), včetně desítek drahokamových rýžovišť a méně frekventovaných přírodních zákoutí.
Pokud byste se chtěli na něco zeptat, přijďte do Růžové čajovny va čtvrtek 5. listopadu od 17:30, rád si s váma popovídám o imigračních kartách, cenách, dopravě, ubytování, bylo toho opravdu hodně. A nebo na festival Kolem světa – v Brně či v Praze 8 Ládví, na konci listopadu. Koneckonců můžete i napsat :-).

Celkově můžu SL jednoznačně doporučit. Jídlo stojí skoro jako v ČR, vše ostatní je tak o polovinu až 2/3 levnější.
Počasí je v každé části jiné, dominují mu dva monzuny, jeden na východě, druhý na západě a nejlépe ho mapuje norský web yr.no, kde si můžete studovat jednotlivé okresy a sledovat, jak tam bylo loni, předloni, kdykoli… Obecně je nejlepší asi únor, kdy je ve všech částech ostrova období sucha.

Zdraví
Jeroným

Šárka Vacková
Jeroným:

Ahoj Jeronýme,
slyšela jsem tě mluvit v Ládví o Srí Lance a fakt poklona dolů. Můj sen je, tuto zemi navštívit a procestovat na pár týdnů. Tvoje přednáška mě v tom jenom utvrdila. Mimochodem moc pěkně si povídal a měl si k tomu vtipné komentáře, takže to všechny moc bavilo.
Nechystáš se tam znova? Já k sobě nemůžu sehnat nikoho z přátel, mají strach, neříkám, že já ne, ale za tu vůni čajových plání … to stojí. Kdybys náhodou hledal spolucestovatele, byla bych ráda, kdyby jsi dal vědět:). Přeci jen se tam sama bojím a ty jsi vypadal jako velmi férový člověk. I když na přednášce si povídal, že jsi nakonec odjel sám, že jsi si to víc užil, tak si nejsem jistá, jestli bys hledal spolucestovatele … ale za náhodu nic nedám 🙂

Tomáš
Šárka Vacková:

Šárko, Jeronýmovu přednášku jsem si prožil v Brně a líbila se. Na SL jsem sice ještě nebyl, ale mám procestováno leccos, většinou kolmo. Na SL se chystáme na kola s malou skupinkou v březnu, tak kdyby se Ti jinak nezadařilo a nechceš být úplně nezávislá, tak se zkus ozvat.

Mikolo

Ahoj, letime s pritelkyni na Sri Lanku v terminu 13.11.-3.12., plan je zatim prvni den a noc v Negombu pro aklimatizaci a pak smer vysocina, pote na plaze na jihu a zpet do Colomba. Nemate nekdo podobny plan v tomto terminu?
Mikulas

Milan

Ahoj, chystám se na Sri Lanku leden/únor 2010 tak na max 3 týdny, víc dovolenou nedostanu 🙁
Letenku zatím nemám, cestování volné.. chce se někdo připojit, nebo je tu nějaká parta co jede?

Milan

Honza
Milan:

Ahoj,
napiš mi, prosím, jak jsi daleko s přípravami. Díky

holomek

pro nadšence co nemá moc chechtáků ale dokáže se rychle rozhodnout – 4.12.2009 odlet London-Colombo asi 6000,-kč na 14 dní tak co najde se někdo?

Markéta
holomek:

Ahoj, nedal jsi na sebe kontakt, tak snad si to jeste prectes. Jsem schopna se rychle rozhodnout a jet. mam volno a malo penez:-) ozvi se prosim.nacestovano mam hodne. Market

Markéta
holomek:

Jo, holomku:-) ještě kdyztak pro rychlost tel: 605 905 943. Markéta

Petr

ahoj pratele,mam koupenou letenku do indie na pulku ledna a jsem bez partaka, dalo by se docestovat i na srilanku pokud bych se k vam mohl pridat??? diky Petr

Jaroslava

V unoru letime 4 blaznive zenske na SL,nic nemame zajisteno,prosim mate nekdo info jak to vypada kolem Tangaly na jihu?Z hor se mame vydat na jih nebo vic na zapad ke Galle?Moc dekuji za jakekoliv tipy.

Vladka Svitakova
Jaroslava:

Koukni na cestopis „Tropickym rajem Sri Lanky“ tady na Hedvabne stezce, treba najdes inspiraci. Pobrezi u Mirissy jednoznacne doporucuji k relaxu. Uzijte si to tam.

Jaroslava
Vladka Svitakova:

Vladi moc diky za tip,prectu,ja uz prostudovala ruzne pruvodce a ukrutne se tesim hlavne na zviratka.To bude urcite velika krasa!

Jaroslava
Vladka Svitakova:

Vladi,precetla,sklvele,super,pomohlo.Pojedeme okruh Negombo-Kandy+vylety- hory – a na jih asi Mirisa, jak doporucujes.Diky.

Radek
Jaroslava:

Ahoj,
my jsme se ted vratili z 23-denniho putovani po SL.Pokud chces navstivit jih SL, doporucuji zacit Galle-Unawatunu viz.treba bydleni http://www.go-lanka.com/Unawatuna/beach_bungalow/beach_bungalow_unawatuna.html-dobre bydleni,jidlo,pohodovy majitele(Sarath a spol.) a okoli tez, pro relax super…muzu poslat kontakty,nebo nejake info-zkusenosti,pokud budes chtit.

Karel
Radek:

Ahoj, v únoru letíme na Srí Lanku a potřebujeme někde v okolí Colomba počkat na druhou část skupiny do 24.2.Nedaří se mi sehnat levnější ubytování pod 66 Dol. což nám dělá čáru přes rozpočet.Zvažovali jsem i kousek na jih od Colomba a jezdit na prohlídky vlakem.Co bys poradil ty? Díky za odpověď. Karel

radek
Karel:

Ahoj, zalezi jaky druh ubytovani preferujes. My jsme byli po „standartnich“ penzionech cena okolo 2000 LKR za pokoj. Tzn. cisto,bez plisne,dobry personal. Pripadne mi napis na mail a ja Ti poslu nejake typy,nebo spise nami odzkousene. Radek

yaroroushi

Ahoj, budu na SL 15.3-24.3 ’10. Bude se tam v tu dobu taky nekdo potulovat?

Honza

Ahoj, mám jenom dotaz ohledně půjčení auta na SL. Máte s tím někdo zkušenost, nebo se cestuje pouze autobusy a vlakem ?

pište na mail, díky moc a štastnou cestu :))

Martin Havel

Ahoj Srílankoznalí cestovatelé, mám dotaz ohledně datumu vhodného na 3týdenní cestu po Srí Lance. Jako učiteli mi vyhovuje čas velkých prázdnin, zjistil jsem si úhrny srážek a srpen není až tak hrozný (doba mezi monzuny). Co si o tom myslíte, je to rozumný nápad tam v tuto dobu jet? Děkuju za jakýkoli názor a pomoc (na mail či tady, toť jedno jest). Martin

Eva
Martin Havel:

Ahoj, pohybuju se ve školství, takže taky mám čas jenom o velkých prázdninách. Chystám se na Lanku v červenci, zatím taky sbírám informace. Někde psali, že neprší nikdy v kuse, takže by se to asi dalo přežít 🙂

Petra
Eva:

Ahoj Evo a Martine, taky bych ráda na SL vyrazila a můžu jen o prázdninách. Jestli ještě hledáte spolucestovatele, ozvěte se mi na mail. Díky.
Petra

Bananka
Martin Havel:

Cauky Martine, ja bych na Sri Lanku behem prazdnin nejezdila, pac tam bude desne vedro a vlhko, stacil mi ten hicak kdyz jsem tam byla v unoru. Fakt ti to muze znechutit cely ten pobyt, sotva vylezes ven a uz jsi zpoceny, neda se krome valeni se na plazi velice nic jineho delat, navic komari a malarie, no nevim…Kdyby ses prece jen rozhodl jet, rada ti dam nejake tipy na emailu (ba*********@se****.cz)

Anonym

Prosím poradte, s kym se da nejlevneji dopravit na SL.
Ceny jsou hodne rozdilne. Chystam se koncem kvetna a shanim letenku.Dekuji

dzejn
Anonym:

ahoj,
fly emirates, z vidne pres dubaj. na cesty do asie jedny z nejlevnejsich…
dzejn

iva

letela som z viedne za cca 600 eur s royal jordanian, prestup v ammane.

Zaza

Ahoj Ráďo,

chci se zeptat, zda jste nakonec v tom říjnu odjeli a jaký bylo počásko. My se chystáme tento rok a pořád ten říjen kvůli počasí zvažujeme.
díky Zaza

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: