HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Spolucestovatelka na Kubu – listopad 2011

Veru

Ahoj, hledám spolucestovatelku na Kubu – na 14 dní, termín v rozmezí konec října – listopad. Loni jsem Kubu objela kolem dokola, nyní bych se chtěla vrátit na místa, kde se mi líbilo – Havana, Trinidad, Matanzas. Mým cílem je hlavně užít si tamní atmosféry, hudby, přírody, moře. Pojďme kubáncům ukázat, že i češky umí tancovat salsu! 🙂

Zkušenosti čtenářů

Ahoj Veru,

cesta na Kubu by me moc lakala.
Vlastne jsem si rikala, ze pristi dovolenou bych chtela stravit prave tam.
Ale pred tydnem jsem se vratila z Tibetu, takze v listopadu si bohuzel nebudu moct dovolit odjet.
Spis jsem uvazovala o jaru.
To jen kdyby nahodou jsi svou cestu odlozila :-).
Kazdopadne by bylo zajimave si poslechnout zazitky a hlavne zkusenosti z teto zeme.

Vlasta

Veru

Ahoj Vlasto, kdepa… odkládat dovolenou nebudu, už jí potřebuju…šetřím si na ní volný pracovní dny celý rok a déle to nevydržím. 🙂 Každopádně přepisuji můj deník z loňské Kuby. Až bude hotov, můžu zaslat. Ale asi to chvilku ještě potrvá. 😉

Hana

Ahoj,
planujeme s pritelem dovolenou asi tak na 3 tydny priblizne druha polovina listopadu a Kuba je jednou z moznosti. Jsme ale otevreni i jinym variantam. Treba se nas tu sejde vic a muzem vyrazit spolecne:-) Napis nejake poznatky, pritel z toho ma trosku obavy, jestli to neni nebezpecne.

Dik

Hana

Veru
Hana:

Ahoj Hano,
nebezpečné to na Kubě rozhodně není. Věř, že je to pro cestování jedna z nejbezpečnějších zemí na světě. Když pominu otravné jineteros, kteří se ti neustále něco snaží prodat, tak se ti tam nemůže vůbec nic stát. 😉
Každopádně já můžu vyjet bohužel jen na 14 dní (nemám víc dovolené)…

Jitule

Ahoj Veru,
v PO si jdu vyzvednout viza na Kubu. Ve ST letim do USA, budu nejaky cas v Orlandu a pak bych se k Tobe rada pripojila. Kubu chci videt, ale jeste jsem nemela cas nic naplanovat. Budu rada, kdyz se pripojim k nekomu, kdo tam uz byl.
Pokud stale hledas nekoho na cesty, tak me muzes kontaktovat na:
Krizova-Benackova@email.cz.
J

Veru

Stále ještě jsem nenašla spolucestovatelku na Kubu! 🙂

jana
Veru:

Ahoj Veru, Kuba zni dobre 🙂 a na kolik takovy vyletovani vyjde?taky miluju more, tu atmosferu a hudbu.A hlavne super, ze uz jsi tam byla.

Veru
jana:

Ahoj, nakonec na Kubu nepojedu. Zlákal mě workcamp v Mexiku, doufám, že vyjde. Každopádně jedna známá se chystá na Kubu a hledá spolucestovatelku (inzeruje výše), tak se jí ozvi na e-mail jitulle@seznam.cz. Jinač výlet na Kubu na 3 týdny s letenkou a útratou za bydlení, jídlo, cestování a šetřením na jídle nás vyšel na 35000,-, počítala bych spíš se 40 000,- 😉

jitulle
Veru:

Veru děkuju za reklamu:-) jojo pokud by rád někdo vyjel na Kubu dejte vědět a třeba se dohodnem:-) stejně jako Veru jsem už na Kubě byla a není se čeho bát:-)jen prosím pište na email:-)
J.

Martina
jitulle:

Ahojte
my sme dvaja-par, ideme na Kubu na tri tyzdne 28.10-17.11, chceme to trosku precestovat. Keby sa chcel niekto pridat na nejaky spolocny vylet aspon na par dni tak mi napiste!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: