HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Spolucestovatele?Ruska zima, jaro2010? Transibr.mag.

Tereza

Ahojda, hledam nejake lidi, kteri by se mnou (ci ja s nimi) jeli smer Rusko – asi transib. magistrala, „vystoupil-nastoupil“, kde se predem dohodneme. Budu hodne nadsena cestujici, protoze jsem takhle daleko asi nikdy nejela a tesim se uz ted. Rusky neumim zatim ani tuk. Termin? Zalezi na dohode, pro mne nejlepe 1. pul. 2010. ZN. rozumny rozpocet, pohoda, uzit si mistnich lidi a celkove atmosfery, ne maximalisticky maraton (i kdyz to ani nevim, co znamena…). Tereza (27)

Zkušenosti čtenářů

Jana

ahoj Terezo, chceme vyrazit někdy v létě, asi začatek července na 4 tydny. Jsme ve fazi domluvání se co, jak , letenky za kolik atd. Jsme dvě a cestou se asi k nam přidaji dva kamaradi. Letecky Moskva, vlakem Vladivostok,zpět letecky Petrohrad a vlakem zase do Moskvy. To je hruby náčrt cesty.

Tereza
Jana:

Ahojda, dekuju moc, budu rada, kdyz mi date vedet, jak se Vam to vyviji. Ja jsem taky zatim ve fazi ujasnovani si… Treba by se nam ty predstavy mohly protnout:-) Hezke Vanoce. Tereza

Spolucestovatelka

Ahoj Terezko, moc ráda bych uskutečnila cestu na Sibiř, písni mi na gospace@seznam.cz

karel

ahoj, přejet sibiř už mám dlouho v plánu – buď až do vladivostoku nebo odbočit do mongolska.. kdy, to mi je vlastně jedno, nejradši bych tak v dubnu. mám ale asi omezenou dovolenou, tak tři týdny… 🙁 tak kdybys neměla spolucestovatele, napiš :-). ahoj, karel (29). PS: rusky taky nic neumim… 🙂

Martin

Ahoj projed transib. magistralu to je můj tajný sen a kdyby se tato akce uskutečnila rád bych se přidal.
Martin(27)

Lenka
Martin:

Ahoj,

uvažuji o projetí transsibiřské magistrály s odbočkou do Číny a zastávkami po cestě (nějaké cestopisy jsou i na internetu) – v létě – třeba přelom července/srpna cca 3 týdny. V případě podobných úvah se ozvěte.

Díky

Lenka

Lenka
Lenka:

ještě mail :-))
mullerova.len@gmail.com

Dino
Lenka:

Hledam pohodoveho partaka/cku/klidne i 2 na cestu po Transce pres Mongol Gobi do Pekingu,Sanghaje navrat z HongKongu.3tydny vic nemuzu.Odlet do Moskvy 1.zari. zpur@seznam.cz

Pavel

Ahoj,
chci jet na konci března, Moskva-Peking možna přes Mongolsko. Rusky mluvim. Rad bych se zastavil několikrat na Sibiři. Fotim. Uvital bych i asistenci
s fotografováním. Pomůžu s vyřizováním, levnou letenkou a domlouváním dalších aktivit (návštěvy klášterů, lidí, zajímavých míst). Dejte co nejdřív vědět.
Dík
Pavel

Petr
Pavel:

Rád bych se přidal,ale časově mi to vychází někdy během června až září.V každém případě uvítám,kdyby mi někdo poradil,kde najít nejlevnější letenku do Pekingu,nebo Ulaanbaataru.Něco jsem už našel,ale pořád mi to připadá zbytečně drahé.Stačí mi jednosměrná,protože zpět bych chtěl magistrálou.Tak aspoň může člověk přizpůsobit tempo přemísťování podle času a financí.Jinak by mě u většiny z vás zajímalo,kolik si myslíte,že toho za 2 až 3 týdny,jak uvádíte, chcete vidět,když jenom jednosměrná jízda magistrálou z Číny,či Mongolska trvá 6 až 7 dní.

Pavel
Pavel:

Ahoj Pavle,
zaujal mě Tvůj příspěvek. Mohl by jsi mi napsat bližší info na mail ?
S pozdravem Pavel.

Katka

Ahoj Terezo/Jano/Karle/Martine/spolucestovatelko, jak se vyvíjejí vaše plány ohledně cesta po Transsibiřské magistrále? Já bych letos také chtěla něco podobného uskutečnit. Je-li to možné, ráda bych se k vám přidala. Ozvěte se mi na email:netut@seznam.cz. Díky Katka

Honza

Ahoj všichni, transibiřská magistrála je také mým snem dojet až do Vladivostoku, před tím navštívit Moskvu a Petrohrad.Při této cestě se chci věnovat focení.Kdyby jste postrádali ještě jednoho dobrodruha tak budu jedině rád 🙂 muj mail: unreal.tournament.men@seznam.cz

S pozdravem: Honza

jan

Ahoj, jedeme v 5-6 měsíci do Mongolska po ose na moto. Pojedeme Ukajina, Rusko a Mongolsko. Kdyby se chtěl někdo přidat, ať se ozve.

Honza

Ahoj!
Začal jsem včera aktivněji hledat nějaké info o cestě a dovedlo mě to až na tento web 🙂
Se sousedem cestovatelem máme v plánu to, co většina lidí tady. Až mě překvapilo, kolik z Vás má podobné plány! Naše představa je doletět do Vladivostoku, sednout na vlak směr Moskva a po cestě strávit asi týden u Bajkalu. Někdy v létě, přelom červenec/srpen?
Budu rád za jakékoli info o cestě.
Honza (31)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: