HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Spolucestovatelé Vietnam nebo Filipíny – jaro 2011

Kateřina Kratochvílová

Dobrý den,

Mladí manželé hledají spolucestovatele na poznávací cestu buď za 1. Vietnam+popř. Kambodža nebo za 2. Filipíny v délce cca 3 týdny v období mezi 20.ledenem – koncem května 2011. V průběhu cesty se lze od nás odpojit a pokračovat ve Vaší další cestě, či naopak navázat na náš program podle Vaši libosti. K dispozici budeme mít velmi kvalitního, zkušeného, letitého průvodce za přijatelnou cenu. Respektive čím větší skupinku utvoříme, alespoň cca 6-8 lidí, tím bude cena pro všechny přijatelnější. Během cesty poznáte ta nejzajímavější místa a zákoutí daných zemí s bohatým programem a mnoha fascinujícími informacemi, které byste pracně hledali v mnoha průvodcích a informačních serverech.

Pokud budete mít o tuto nabídku cestování zájem, určitě mne pro více informací kontaktujte na emailu: Katerina.kratochvilova88@seznam.cz. Na požádání zašlu i kontakt na našeho českého průvodce a jeho thajskou ck, popřípadě i odkaz na fotografie z letošní poznávací dovolené v Thajsku, kterou jsme s tímto profesionálním v oblasti poznávacích exotických zájezdů absolvovali.

Zkušenosti čtenářů

Kateřina Kratochvílová

Oprava kontaktního e-mailu: kratochvilova.katerina88@seznam.cz

Děkuji za pochopení 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: