Spolucestování Amerika

spolucestovatel Kostarika leden/únor 2012

Jana

Najde se spolucestovatel/ka, který by se rád na začátku roku podíval do Kostariky? Jsem otevřená i nápadům k návštěvě jiných zemí Střední a Jižní Ameriky. Jana, 29 let

Zkušenosti čtenářů

Renata

ahoj Jano, také bych ráda na začátku roku navštívila St. Ameriku, popř. i jinou zemi, časově jsem omezena tak na 3 týdny dovči max. Máš už konkrétnější plán, partáka? Renata (28)

Boris
Renata:

Ahoj holky, mám v plánu koncem prosince kubu, pak leden mexiko a únor kostarika.Časově nejsem omezen. Tak se klidně můžeme domluvit a cestovat společně.
pište na n.******@se****.cz 42L

Tomasius

ahoj, budu v lednu ve Venezuele a sev. Kolumbii a v unoru jedu pres Panamu a Kostariku na sever. Jestli budes mit zajem, pisni kdykoliv. Tom 34

Ondra

Ahoj, chystám se také něco podniknout v lednu či únoru tak na tři až čtyři týdny. Pokud máte zájem písněte a snad se domluvíme. Ondra 33

Petr M

Ahoj Jano, Renato, na jaro uvažuju o kombinaci Guatemala/Belize, ale možná bych se i na tu Kostariku nechal umluvit:) Počítám s plus mínus třemi týdny. Ozvěte se, pokud je to ještě aktuální a můžeme zkusit něco domluvit. Petr 33 (Praha)

Jakub

Ahoj, mam volno cca mesic unor, unor/brezen, pokud se nejake dobrodruzstvi rysuje dejte vedet zrejme bych se pridal Jakub 31

Cesta

Ahoj všichni,
taky bych měla zájem o podobnou cestu. Jestli už jste nějak domluveni nebo máte nějaké konkrétní plány, napiště prosím.

Luboš

Ahoj, uvažuji na únor o stejné destinaci. Probíhá už nějaká konkrétnější domluva? Pošlete případně info. Díky Luboš 35

jitka

Ahojky vsem

budu na kostarice od 4 brezna do 28 unora. Rada bych se s nekym spojila na spolucestovani. necham mailika jh*@al*.es
Jitka, 34

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: