Spolucestování kamkoliv

Spolucestovatel

Lou

Ahoj,
ráda bych zde potkala nějakého chlapce podobného věku, se kterým bych mohla cestovat světem na divoko. Často jsem cestovala sama, ale teď nějak cítím, že nastal čas na změnu. Osobně dávám přednost tropickým oblastem, ale spát na sněhu je taky fajn. Raději volím přírodní scenérie, ale velkoměsto také může být zajímavé.
Moje maličkost: zaokrouhleně 30 let, s titulem před jménem (za a) klid, nestudovala jsem češtinu; za b) nechlubím se, jen vím, že někteří jedinci jsou „citlivější“ na vzdělání), nepotrpím si na šperky, ***** hotely, moderní vymoženosti, jsem ráda off-line. Miluju, jak vzduch voní po dešti, cizokrajné pokrmy a zvuk cvaknutí imigračního razítka do mého cestovního pasu.
Možná výše zmíněné zní trochu komplikovaně, ale je to inzerát pro opravdové zájemce, né pro „cestovatele“, kteří se nejdál váleli na Makarské s karlovačkem.
A fotku NEzasílám, o tom to přeci není 😉
Pokud jsi dočetl až sem a cítíš se podobně (ne)komplikovaný, můj e-mail je: backpacker.lou@gmail.com

Zkušenosti čtenářů

Martina

Ahoj,ja se chystam v unoru do Egypta,Kahira,Luxor,pamatky. Chci jet soukrome a uzit si pamatky a mistni lidi. Mluvim plynne anglicky a jsem dost zcestovala. Rada bych nekoho pohodoveho k sobe. Jsem zena,50 let.

Martin

Ahoj Lou,

a odkud jsi? Díky za info

M.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: