HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

sháním osádku

Mirek Losenický

Přeji příjemný den,
první 3 týdny v září 2010 pojedeme na plachetnici z Trinidadu do Venezuely do delty Orinoca a dále proti proudu až jak to půjde. Cestou budeme navštěvovat Indiány a odskočíme si na nejvyšší vodopád světa Salto
Angel. Osádka bude 8 pasažérů + 2 kapitáni Češi žijící v Karibiku již 10 let. Je nás 5 a sháníme ještě 3 členy osádky. Tuto cestu již podnikli loni a my budeme jako 2. Více o kapitánech, lodi a loňské cestě na http://www.caribbeanholiday.cz , předpokládané náklasdy 80 000Kč/osobu. Pište na losos@fabricom.cz. Pište rychle, je třeba zamluvit letenky.
mějte se krásně
Mirek Losenický
Losos

Zkušenosti čtenářů

marie

Vzali byste ženskou? A do kdy je nutné se závazně přihlásit – tedy pokud je ještě volno :o))
M

marketa

Cauves,
sme dve holky ve veku 32 a 34 a shanime lidicky na expedici Madagascar 2010. Mame v planu jet na konci zari 22.9, uz sme nasli i letenky:) cca 19 ooo zpatecni z londyna, tak kdyby ste se nekdo chtel pridat dejte vedet.

Marketa

Radka
marketa:

Ahoj holky,

moc ráda bych se přidala. Cestu na Madagaskar jsem už dlouho plánovala, jen je těžké sehnat společníky na cesty. Ozvěte se mi na mail gadiscantik@seznam.

Zdraví

Radka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: