Spolucestování Evropa

Rumunsko srpen/zari 2011

Verca

Ahoj,

chtěla bych na přelomu srpna a září někam vyrazit, 10-14 dní. Spíš hory a příroda, než města. Spíš spát venku, než uvnitř, spíš chodit, než jezdit.
Do Rumunska už chci dlouho, ale nechala bych se možná přesvědčit i na něco jiného.
Jestli máte někdo podobné choutky, tak se ozvěte. Je mi 26.

V.

Zkušenosti čtenářů

Pavel

ahojky něco podobného mě už delší dobu láká ,co něco podniknout Pavel ozvy se na [email protected]

Višňák

Na léto už něco mám, ale koncem září nebo října bych chtěl jet na nějaké nižší pohoří, kam nikdo nejezdí a kde budou zrovna zlátnout buky.
Rumunsky se bez problémů domluvím

Jarda

Ahoj Verčo,
na přelomu srpna a září, by to mohlo být hezké, především někde v přírodě. Budu rád když se ozveš na e-mail a možná bychom něco domluvili. bilek.jaroslav“zavináč“gmail.com
Hezký zbytek dne

Vendy

Ahoj lidi,

shanim nejake nadsence pro vypravu ve smeru Budapest, Brasov, Bukurest,Sofija, Skopje,Tirane, Pristina, Podgorica, Sarajevo, Zagreb, Ljubljana a pak zpatky do CR.
Zastavky samozrejme nebudou jen vyse zminene, ale vzdy se budeme snazit toho v dane zemi navstivit co nejvic, prip.neco malo pozmenit;)
Vyrazet budeme okolo 8.sprna a vidime to tak na 2-3tydny. Jsme zatim 2 a radi bychom pribrali dalsi, kterym nebude vadit cestovani vlakem, busem, stopem a dale prevazne na vlastni pohon:)V pripade zajmu piste na mail: [email protected]

Vendy

Ahoj lidi,

shanime nejake nadsence pro vypravu ve smeru Budapest, Brasov, Bukurest,Sofija, Skopje,Tirane, Pristina, Podgorica, Sarajevo, Zagreb, Ljubljana a pak zpatky do CR.
Zastavky samozrejme nebudou jen vyse zminene, ale vzdy se budeme snazit toho v dane zemi navstivit co nejvic, prip.neco malo pozmenit;)
Vyrazet budeme okolo 8.sprna a vidime to tak na 2-3tydny. Jsme zatim 2 a radi bychom pribrali dalsi, kterym nebude vadit cestovani vlakem, busem, stopem a dale prevazne na vlastni pohon:)V pripade zajmu piste na mail: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: