Spolucestování Evropa

Rumunsko nebo Albánie

Hanule a Míša

Ahoj,
rády bychom v létě vyrazily do hor i odpočinout si k moři.Přemýšlely jsme o Rumunsku,ale láká nás i Albánie.Hledáme někoho, kdo by se s námi chtěl vydat na cestu..

Zkušenosti čtenářů

Luboš

Ahoj, a máte už nějakou konkrétní představu? V Rumunsku jsem byl tedko poslední 2 roky, takže bych jel spíš třeba do tý Albánie nebo Černý hory. A kdy byste chtěli asi jet?

Jirka

Letos zase začínám plánovat Bohatýrku. Po chvíli zvažování jsem přišel na to, že bych nejradši jel do Rumuského Banátu. Termín bude první nebo druhý týden v květnu. Kdo tuto akci nezná, tak to je putování krajinou – nejprve se jde tři dny pěšky, pak se jede tři dny na lodích a nakonec na kolech. Netřeba opomenout, že s sebou vezeme kytaru a každý večer bude sranda u plápolajícího táboráku.

Pokud umíš hrát na nějaký hudební nástroj, tak jej určitě musíš vzít s sebou, bude větší sranda. Zatím se k nám něpřipojil nikdo, kdo umí hrát na tyto nástroje: klavír, kontrabas a varhany.

Tady jsou nějaký fotky z našich předchozích akcí: http://www.cestovani.98.cz

Jirka
Jirka:

Na svoji akci založím pro jistotu nový vlákno. Sem jsem to vložil omylem.

Honza

A kdy by jste tak chtěli jet a hlavně na jak dlouho? Už minulej rok sem chtěl jet do Albanskych hor, ale nevyslo to:-(

Lilly

Ahojda, taktiez mam (aj ked zatial len v hrubych obrysoch) na muske cestu do Albanie. Uchvatila ma pri jednej prezentacii oblast hor Prokletije. Pomaly spracuvam este kamarata, pripadne jeho dvoch znamych.. Pravdepodobne august (srpen) ale ako hovorim, zatial to je len v stadiu ze „či vobec“.. Pridal by sa niekto? 🙂

Luboš
Lilly:

Ahoj , možná bych měl zájem se přidat. Albánie mě láká. Jestli máš nějaké info tak pošli.
ahoj

Hanče
Luboš:

ahojte,
minulý rok jsem byla v Makedonii a břeh Albánie jsem viděla jenom z dálky, docela by mě to lákalo. Balkán mám docela projetej, takže proč ne i juknout tam…..

Honza

Ahoj,
byli jsme v Albánii vloni – nejen v horách (Thethi) – prenadhera – priroda. lidi….
Nasbiral jsem k tomu par map, treba se budou taky hodit: http://www.nacestu.info

Rado

Albánsko ma celkom láka. Máš aj nejaké konkrétnejšie info? Termín, trasa a pod?

Karel

ahoj,
určitě se najde někdo, kdo si rád taky vyleze na Mont Blanc a nechce se jí/mu samotné/mu 🙂 nejlépe slečna 🙂 termín: 23.07.2010 – 01.08.2010, cena zájezdu: 6790 Kč + ?, v CK mají posledních pár volných míst…
http://karavela.cz/zajezd/dovolena_mont-blanc-gran-paradiso-francie-italie_242.html

Karel

ou, sory, trochu to vlítlo jinam než mělo…:-)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: