Spolucestování kamkoliv

Rodina hledá cestovatelskou rodinu – z plzeňska

František

Ahojky, jsme docela outdoorově* aktivní rodina (38, 42, dcera 10 let 😊) a zkoušíme zde najít podobně zaměřenou aktivní rodinu s alespoň jedním dítětem a to ideálně také holčičkou podobného věku z plzeňského kraje.
Cílem jsou společné víkendové výlety a tuzemské nebo zahraniční dovolené. Možná to vypadá divně takto a v našem věku někoho hledat ve smyslu „rodina hledá rodinu“, nicméně všichni naši současní známí a přátelé s přibývajícím věkem postupně totálně zpohodlněli anebo za aktivní výlet s dětmi považují jako největší adrenalin max. návštěvu ZOO ☹ Když se tedy jedná naplánovat nějakou opravdovou aktivitu i s dětmi, je to pak téměř nemožné (anebo jejich děti zkrátka neujdou víc jak 10 km s podmínkou „auto a McDonald’s musí být stále na dohled“).
Takže kdyby měl někdo podobný problém anebo chtěl jen rozšířit svůj okruh aktivních lidí, neváhejte se ozvat 😊 Těší se E, F, V.
* Široké portfolio sportů na výběr 😊, rekreačně děláme téměř vše, např. kola, inline, turistiku celkově (pod stan, pod širák i do penzionu 😊), lodě, ferraty, sjezdovky, běžky…, vše i s dcerou jak v Čechách, Alpách, tak zejména turistika a poznávání po Evropě i ostatní kontinenty (bez cestovky samozřejmě).

Zkušenosti čtenářů

Iveta

Ahoj.Ráda bych si rozšířila okruh aktivních lidí,jak píšete,a proto reaguji :-).Jsem také z Plzeňského kraje a je mi 45let.Více kdyžtak v mailu : iveta.straskova@seznam.cz.Budu se těšit na zprávu:-).Hezký den.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: