HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Pyreneje a pak někam dál

Martin

Ahoj, hledám spolucestovatele/ku pro začátek na cestu přes Pyreneje. Jsem volný od května 2009, dokud mě nepřestane cestování bavit. Pyreneje vidím tak na 2 měsíce v pohodovém tempu od moře k moři (cca 700km). Cesta stopem, spaní ve stanu, jídlo na ohni.
Po Pyrenejích kamkoliv jinam. Když začne někde být zima, tak se přesunout na druhou stranu :), když dojdou peníze, tak najít nějakou prácičku na chvíli a pak zase dál.
ICQ: 163-809-007
Mail: cospi@seznam.cz
Info: lide.cz/cospi

Zkušenosti čtenářů

Martin

Jeeee jsem se splet, je to jenom 600km 🙂

Benwitch

hoj po pyreneje chces ist taktiez stopom?

Martin
Benwitch:

ne pěšky, více méně po hranicích 🙂

viper
Martin:

Martine mas asi zaplneni mail nemuzu ti odeslat mail

viper

ahoj martine muzes mi poslat nejake info na mail?? viper525@atlas.cz ale ja bych mohl az v cervnu dik

Martin

Tak letenka do Perpignan bude stát 1500kč včetně batohu do 15kg. Zvažuju ještě cestu stopem tam, zpátky je cesta stopem jasná. Takže kdo by se chtěl přidat, stále ještě není plně obsazeno. Jinými slovy, nikdo ještě neprojevil zájem jet už v květnu 😀 (jeden by mohl až od června)

Mijka
Martin:

Hoj!!
Cesta fajna, a co ject v cervnu??:D

Martin
Mijka:

Mno ještě nevím kdy budu mít odjezd na další akci, ale budu se to snažit trochu posunout, protože tam asi bude ještě hodně sněhu. V práci končím na konci dubna a tak už budu chtít někam vypadnout. Víc budu vědět 22.4., tak dám vědět. Ale snad by nemusel být problém s tím, že bych se tam někde placatil sám a pak bychom se někde sešli ne? 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: