HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Půl rok po východě

Thomas

Ahojte cetovatelské duše, hledám tandemistu (tandemistku)k cestování po Asii. Plánuju to začátkem října, asi do března. Dle času. Odvoz by byl kamionem do Istanbulu, potom už by to bylo v naší improvizované režii. Viděl bych to směr Ankara, Kappadokie, Irán, Pakistán…Indie, podle času až na Vietnamský poloostrov, pak přes Čínu, Kazachstán, Rusko, Ukrajinu, SK až domů. Jednalo by se o minimální výdaje, za to maximální dobrodružství…pouze stop a stan. Kdyžtak se ozvěte na mail thomas.n@centrum.cz , tady moc nechodím. případně ICQ 293648024 Jinak je mi 23 a jsem z moravy…kdyžtak mrkněte na www.zahory-zadoly.cz (něco o mě a mém dosavadním cestováním) …díky..mějte se čáo

Zkušenosti čtenářů

Jenda

Ahoj, nápad to je dobrý, ale myslím, že to za ten čas nestihneš. Já to jel podobně, nikam jse mse moc neflákal a v Kalkatě jsem byl přesně po 3 měsících od odjezdu z Istanbulu a např. Turecko jsem projel za 5 dní.

Thomas 8. 04. 2011, 11:26:11
Jenda:

Uvidím dle času, netřeba se hnát nějak. Je to dálka, to jo…myslím ale že do Indie a zpět přes Rusko by to šlo..nebo mně cesty zavanou uplně jinam..¨:)

Jenda

joo, jasan, každej jede jak chce nebo jak si myslí, že to je nejlíp (-:
mě často trápilo, když jse mse vrátil, co jsem nestihl či vynechal, tak proto kafrám (-:

Thomas
Jenda:

tak to je tak vždycky…míst je spousta, ale všechno stihnout nejde. Tak aspoň část. Lepší jak nejet vůbec. Šak mi klidně napiš nějaké zkušenosti, či rady jestli budeš chtít na mail. Jinak se chytáš někam?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: