HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Pres asii do australie(NZ)

vita(25)

Chtel bych pristi rok vyrazit po zemi smerem australie.Plan je zatim vzit to pres kazachstan a ostatni x-stany a dal pres tibet,nepal a dojet nejak na filipiny(mozna papua).Casove nejsem nijak omezeny,tudiz jakakoliv zmena planu mozna,bo je stejne teprv predbezny.
Odhadem bych to ale videl na aspon pul roku.Pokud by se nekdo chtel pridat(i na kratsi vzdalenost),nebo dat nejakou radu ci tip…pak piste.
Vita

Zkušenosti čtenářů

Zuzka

Ahoj Víťo,
máš nějaké zkušenosti s delší cestou?

vita
Zuzka:

zas tak dlouhou ne,ale tohle me dost laka po lonske ceste po iranu…jet dal na vychod 🙂 a pak se na chvili zas usadit na novem zelandu,ci australii(podle domluvy)
Vice o me najdes na vitisfcb.blog.cz

david

cau vito,
mam podobny plan. Nejak na jare chci vyrazet do ruska, kazachstan, kygyzstan, cina-tibet, mozna zastavka v nepalu a pak nejak na jih…
kdyztak mi napis na mejla.
mej se

Martin

Ahoj, jaky mesic hodlas vyrazit? Cast cesty bych urcite jel. Diky Martin

mira

Ahoj mněl bych važný zajem podniknout tuto cestu s tebou jestli to ještě jde tak se my ozvy zdraví Míra

jeff
mira:

jestli mužů doporučit, levnější a nemémě zajímavý je to vzít klasicky „spodem“ do pakoše, pak karákoramkou nahoru do záp. číny a přes tybet do nepalu odtud letenku do Thajska, po zemi do indonézie a z Bali by měly být levný letenky na Zéland.

vita

Ted sem zrovna doma,tak bychom mohli nekam zajit na pivko a probrat plany.Sem z Ostravy

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: