Zdravim,
rad bysom sa spytal či ma niekto zkusenosti s pracou v Kanade vo stavebnictvu ako napr. tesar alebo co podobné. Je potreba nejake specialne povolenie alebo training alebo daco ine zaludne ?
Vdaka
Nevie niekto o nejakej praci?
dobry vecer jsem zednik mam praxe 9 let chtel bych delat v zahranici budu rad estli mate nejake nabidky. dekuji.
Pro zednika je prace dost v Chicagu,IL,USA.
Zadny zdravotni prukaz ve stavebnictvi potreba neni.
(Nicmene predpokladam, ze jste se neptal vy, ale ze se za vas vydava ten zakomplexovanej hlupak, co tu porad pise o zdravotnim prukazu a jeho prekladech, overeni a podobne.)
Ahoj Všichni, mám v ČR elektromontážní firmu, je docela slušně rozjetá a děláme montáže po celé evropě a v jižní americe. Mám takovou myšlenku založit pobožku i v Kanadě. Přemýšlel jsem nad Albertou. Máme zkušenosti i elektromontážemi v těžařském průmyslu. Hledám někoho v kanadě kdo by nám s tím v začátcívh pomohl popř. poradil. Nebo někdo kdo má kontakty, vazby atd. Může to být pro někoho příležitost…jednoduché to, ale určitě nebude. Budu rád za každou odpověď. Díky moc Dan
To Aleš. Ve stavebnictví v okolí Calgary se předpokládá zručnost, šikovnost, nemít problém s prací ve výškách. Práce se sežene s menšími firmami, které dost často požadují mít vlastní dopravu na různá staveniště v okolí města. Oni si Tě zapracují. Čili to předpokládá přiletět s minimálně 2,500 dolary pro start a 4,000 dolarů pro nákup ojetiny a potřebné pojistky. Ty jsou pro lidi mladší jak 26 roků dost velké. Na podzim 2013 jsem pomohl 3 mladíkům z východního Slovenska. Našli jsme práci v betonárce a koupili si něco stašího. Budešli mít zájem mohu Ti poslat jejich email. Ale až po 18.III.2014.
Ahoj Vladimíre.Také jsem tam pracoval rok,v Calgary.Chci se zeptat ta betonárka…nebyla to Key Concrete products?