Nový Zéland

Práce Nový Zéland, na rok od 10/2014

Toman

Zdravím,

pokud někdo plánujete trip na příští rok (2014) a hledáte spolucestující, tak se ozvěte. Já (22) s přítelkyní (20) rádi někoho uvítáme – přece jenom se lépe cestuje, bydlí a vůbec celkově se lépe kryjí náklady. 🙂 3/4 roku plánujeme pracovat a zbytek cestovat. Cestou zpátky by jsme chtěli ještě strávit 2 – 3 týdny v Thajsku. Kdyžtak pište na email nz****@se****.cz, vytvořil jsem taky „spešl“ fb skupinu, kde se pokusím pro rok 2014 seskupit pokud možno co nejvíce lidí, kteří se na NZ chystají. Takže mi kdyžtak v mailu zanechte i jméno a příjmení, kterým disponujete na fb. :o)

Sběru zdar a hodně úspěchů lidem, kteří tam odcestují již tento rok (2013)! 🙂

Zkušenosti čtenářů

Petr

Zdravím,

dočetl jsem se o Vašem inzerátu, kde hledáte spolucestující na Nový Zéland od roku 2014. Chci vyrazit zhruba ve stejné časové období jako vy, plánuji tam být po celou dobu víza (1rok), také vetšinu času pracovat a spojit to s cestovaním. Já jsem Petr, Plzeň, 26 let. Na FB mně najdete pod přezdívkou PETR LUKÁŠ.

Hezký den P.

Jana
Petr:

Ahoj Petře,

byla jsem v létě dva měsíce v Austrálii a chystám se vyrazit na NZ. Mám vlastně stejné plány jako ty, jen můžu odjet až na začátku července. Jela bych také ráda na celý rok. Je mi taky 26 let a jsem z okolí Plzně a fb nemám.

Měj se. Jana

Iva
Jana:

Ahoj Jano (i Petře) …jsem na tom stejně, jet bych chtěla i dřív, ale nic hotovo, takže ono to na to léto skoro vyjde chtě-nechtě…nicméně jsem taky sama a z Plzně…budu ráda, když se mi ozvete na za****@se****.cz
Čus

Toman

Případně můžete zanechávat emaily zde, pošlu Vám na ně pozvánku do naší zamknuté fb skupiny (to bude rychlejší).

Cestování zdar! 🙂

ondra
Toman:

so******@se****.cz diiky 🙂

radka
Toman:

ráda bych taky zhruba za rok na NZ, prosím o pozvánku na R.**********@se****.cz, děkuji 😉

Iva
Petra
Toman:

he********@gm***.com .. Prosím o pozvánku, děkuji 🙂

Jana Čížková
Tereza
Toman:

Ahoj, te****************@gm***.com Diki 🙂

Rena
Toman:

Ahoj, můj mail je re****@se****.cz

Martin Pitaš
Toman:

Ahoj, prosím o přidání do skupiny na FB. Díky!

Martin
tereza
Toman:

ahoj prosim o pozvanku do skupiny na mail te*************@gm***.com

Luke

Ahoj, moje jméno na fb je Lukash Gingy Večeřa 🙂

Toman

V nejnovější zprávě píšu, ať zanecháváte email 🙂 na jméno Tě bohužel nedokážu pozvat, jelikož Tě nemám v přátelích. Platí tedy, že do TOHOTO CHATU v případě zájmu o vstup, do ČESKÉ KOMUNITY chystajíc se na NZ příští rok, zasílejte své EMAILOVÉ adresy, kam vám bude poslána pozvánka do skupiny! 🙂

hawk

Blanka
Toman:

Zdravím,
mailem 36****@se****.cz také žádám o zařazení do FB skupiny.
Díky 🙂

Marcel
Toman:

ma****@se****.cz diky moc za pridani do skupiny Marcel

Martina
Toman:

ma***********@se****.cz
díky 🙂

Iva
Andrea
gabriela
Stanislav Kolář
Marv

Zdravíčko,

prosím o zaslání pozvánky na email sc********@gm***.com

Děkuji.
S pozdravem a přáním krásného dne 🙂

Vendy

Ahoj,

prosím také o pozvánku do skupiny na mail we*******@se****.cz

Odra

Ahojte rád bych vycestoval příští rok na NZ a rád bych se někomu přidal sám si moc neveřím je to docela kus od domova angličtinu mám bídnou ale sem pracant 🙂 rád cestuji a sem pohodový člověk

Gabča

Ahoja,
akorát jsem vytvořila podobnou diskuzi…zatím jsem sama na cestu na NZ-cca v půli října a cestou zpět se chci též stavit v JV Asii, ráda se přidám 😉 mail: g.********@se****.cz. Díky !

Toman

Máte to všichni na emailu – cestovatelů nám přibývá 🙂

Kristýna
Toman:

Čauky 🙂 Mohla bych poprosit taky o přidání do skupiny? Pokud na mě vystačí vízum, moc ráda bych taky odcestovala na NZ (sama), kde bych si ráda vydělala a za peníze pak cestovala a po cestě zpět se sice stavila raději v Austrálii, ale to snad nevadí 🙂 Předem díky. st*******@kl****.cz

Katka

Ahoj, taky se přídávám a prosím o pozvánku. Děkuji 🙂

Toman
Katka:

Máš to tam. 🙂

Toman:

Ahoj taky se přidáváme Mi*****@se****.cz

Toman

Odeslááno

Míša
Toman:

Ahoj,

s přítelem se taky chystáme na rok na NZ. Takže bych se ráda přidala ke skupině na FB 🙂
Díky , Míša

Lenka

Taky prosím o pozvánku,není nad to být někam pozvána 🙂
Teda je nad to,ale zajímá mě to es******@se****.cz
Díky Tomane

viera

tiež mám v pláne NZ,prosím o pozvánku,ďakujem

Toman

Máte to tam 🙂 zatím to není ani moc informační stránka, mám státnice za pár dní, tak to nestíhám moc doplňovat a běží teprve chvilku, takže tam jsou zatím v souborech jen informace o vízách.
Postupem času bude však informací přibývat, hlavně si myslím že i lidí 🙂 zatím nás tam je tuším 10 (ještě je docela brzy a největší nával předpokládám až příští rok..

petra

Ahoj, také bych se ráda přidala do skupiny. Sice bych chtěla odjet v 1. polovině přištího roku, ale kdo může vědět co bude zítra. Předem díky za pozvánku.

Dana Matějů

Ahojky jsme čtyři a chceme odjet ve stejném termínu taky Nový Zéland pak chceme směr Bali 🙂 ma********@se****.cz

neee!

Nejhorsi varianta je ta, ze odjedes na druhous straun planety a budes vyhledavat cechy jak nejaka ovce! PROBOBA vam uplne hrabe, tohle delaji opradu jen nasinci! S takovou bezte do prdele! Chapu, ze vetsina neumi ani tu hubu otevrit a vysoukat kloudnou vetu v anglictine, ale toto! Potkal jsem jak v AU tak na NZ sposutu mladych lidi z ruznych koutu sveta a to posledni bylo, ze by vyhledavali soukmenovce! Proc jako? Proto prece do haje nejedu tak daleko! Fakt tupost na Ntou!

Mike
neee!:

Jasná věc, rozumím ti dokonale. Pak se tam ještě stávalo (mě ne, nejsem magor), že jako ten jeden co to celé organizoval, vč. práce, a pak najednou nebylo jeho ani peněz, které měl vyplatit. Když jedu do ciziny, abych potkal jiné lidi, a ne opět vyčůrané čechy-naši národní povahu.

fb nefriend
neee!:

bravo!!! moje rec… to vypada ze planujou ceskou facebookovou invazi…

sluggard

Vždyť je to jednoduché, představ si, že přijede skupina 6 Čecháčků na farmu, kde jim řeknou, že mají pouze 2 pracovní místa. Tak se hezky budou pravidelně po hodině střídat, každý si odmaká to málo, všichni budou mít stejně. Jak za rudejch khmérů. Stačí se podívat, kdo to organizuje. Ale aspoň to má jednu výhodu se k nim vetřít, člověk pak zjistí, do jaké části nemá jezdit.

Paty

Myslíte, že je možné vycestovat na turistické.. a pak si zažádat o pracovní povolení přímo na NZ? .. Nechce se mi čekat do r. 2014 až budou Work and Holidays 😉

Teri
Paty:

No to teda nejde, kvuli tomu to delaji s urcitou kvotou, aby se jich tam vic nedostalo. Jestli pojedes na turisticke, primo na letisti ti daji podepsat papir, ze nebudes zadat o pracovni. Aspon se to stalo vsem znamejm co to takhle chteli udelat. Takze budes mit jen drahou dovolenou

Al
Paty:

Jedine ze bys pak vyjela treba do Australie, letenky jsou docela levne a budes mit o dobrodruzstvi navic…

Monika

Prosím o pozvánku na ni*****@po**.cz díky 🙂

David

Ahoj,

prosím také o pozvánku do skupiny na mail da***********@se****.cz

Honza h.
David:

Ahoj prosím o přidání do skupiny také se chystám na NZ diky 🙂

Natys

Ahoj, taky prosím o pozvánku na email: Ko**********@se****.cz

Dave

Čau, poprosil bych o pozvánku na da*****@se****.cz

Díky

Mirek
Dave:

take prosim o zvadlo na rebirder(ZAVINAC)gmailTECKAcom..

DIKY!

Tom Gold

Zdravím nadšence NZ a prosím o zařazení do FCB databáze 😉 Díky Tom

Tom Gold:

to*****@se****.cz

Martina

Ahoj,
někdy na podzim se chystám na NZ. Můžete mne přidat do skupiny na fb? Přezdívka Marty Marty.
Děkuji 🙂

li******@po**.sk

Ale planujem ist na SSE viza, sezonne a neskor zaziadat mozno o WHS. Mali by sme ist dve od januara 2014

Jarda

Ahoj také bych poprosil o pozvánku do skupiny na fb na email ka**************@ce*****.cz

Díky

myescha

ahoj…taky prosím o pozvánku do skupiny na fb….

my*****@se****.cz

díky Míša … 🙂

Veronika

Ráda bych chtěla pracovat a cestovat 🙂 prosím o přidání 🙂
sl**********@se****.cz

Jirka

Prosim o pridani do skupiny j.*****@em***.cz

Diky

Petr

Zdravíčko,

prosím o přidání do skupiny. Rok 2014 ve znamení Nového Zélandu.

Děkuji, pěkný den.

Jan sigmund

Znovu uvádím pro jistotu svůj email: ja********@gm***.com

Katka

Mam v plane vycestovat v tom termine….poprosim o pridanie so skupiny 🙂

Katka

Katka
Magda

Já taky prosím 🙂 mz******@se****.cz

Petr

Ahoj,
taky bych chtěl vycestovat, tady je můj mail: biggpetr’at’gmail.com
prosím o zařazení, dík 🙂

Lůca

Ahoj,
plánujeme s také přítelem Nový Zéland příští rok.

Můj mail: Lu*************@se****.cz

Díky za přidání 🙂

Lenka

Ahojte,

taktéž prosím o zařazení do skupiny a zaslání pozvánky na email: gl******@gm***.com.

Díky. Lenka

Ada

Prosím o pozvánku do skupiny 007ada(a)seznam.cz

David

Ahojte, prosím o pozvánku do skupiny na FB… chystám se taky na NZ v roce 2014… díky (si********@se****.cz)

Pavla

ahoj už dlouho sním o NZ a chtěla by jsem vydělat peníze nejen na cestovaní ale také poznat mnoho zajímavých lidí z české republiky co milují přírodu ..můj email je pa*****@em***.cz

ne.e
Pavla:

to nemusis jezdit na zeland abys potkala lidi „z ceske republiky“ co miluji prirodu…

Sabina
Pavla:

zdravím také uvažuji o NV a nerada bych tam byla sama take prosím o zařazení do skupiny na FB rada bych na Nv pracovala a vydelala si nejake penize jmeno na fb
El Sabinka Manifiko

Baryšník

Ahoooj.

Také prosím o pozvání do skupiny, můj email je: ba************@gm***.com. Na NZ se chystáme příští rok v září/říjnu. Díky moc předem.

Jana

Ahojky…prosim o zarazeni do skupiny na FB…s pritelem uvazujeme o ceste na NZ, ale trochu se toho bojime. Predem dekuji :)…mo************@se****.cz
pa********@ce*****.cz">…pa********@ce*****.cz

peklis

Ahoj,prosiiim o pozvanku do skupiny 🙂 pe****@ya***.com

trim

Ahoj, prosim tez o pozvanku. Chystame se na NZ 2014…

tr***@se****.cz
fb: Triim Mii

Dekujeme xx

Šárka

ahoj,
kdo by se se mnou vydal příští rok na Nový Zéland? Ráda bych ve dvou nebo ve více lidech kvůli aklimatizaci 🙂
Šárka

luk

taky se rad pridam 🙂 diky

luk
Jency

Není lepší raději tu skupinu zvolit jako „closed“ a ne „secret“? Takhle se do ní všichni dostanou, mohou si žadádat o členství a správce to může schvalovat. Je ta skupina opravdu tak tajná, nebo jen sbíráš kontakty na spamování? 🙂

Ivo

Ahoj, kdo by se se mnou vydal na Nový Zéland září/říjen 2014 na Working Holiday Visa? Nejlépe okolí Ostravy, ať se můžeme poznat ještě před cestou. Ivo (21)

kuba

Čaute, někdo z okolí Zlína kdo se chystá kolem října 2014 na NZ ? Email: j.**********@gm***.com

Patrik

Ahoj, prosím o zařazení do skupiny na FB, díky 🙂

Filipes

Ahojda,

i já se příští rok chystám na NZ, tak prosím o pozvánku do skupiny na fi************@se****.cz

kuba

Prosím o pozvánku, j.**********@gm***.com, dekuju

mira

Ahojky taky bych chtel odcestovat na NZ v 2 polovine roku 2014 ale potreboval bych poradit co je treba atd.nemam zkusenost tak bych se take pridal k nekomu a.jazyk srotim mam na to jeste rok tak mi pisnete na muj mail ba***********@gm***.com jsem pohodovy pracant ahoj lidicky

Petr

Zdravim,
taky planuju NZ a kdyz se neco usetri klidne procestovat australii/oceanii. Jsem student 22 let a prosim o inv do skupiny na fb, mail pe*********@se****.cz Diky 🙂

Ivo

Taky poprosím o pozvánku do FB skupiny. Díky
ge************@se****.cz

Mates

Ahoj, také prosím o pozvánku do skupiny. Díky Matěj Dušek

Katka

Ahoj, prosím o přídání do skupiny. Díky. Na FB: Kateřina Říhová

Tomáš

Ahoj prosím o přidání do skupiny na FB děkuji. Najdete mě pod jménem Tom TZ Zádilský

FB SKUPINA

Pošlete si žádost o vstup na FB:

https://www.facebook.com/groups/nz2014/

🙂

xx

ahoj, prosím o zaslání pozvánky ma************@se****.cz díky

Martin

Čauky a předem děkuji za zaslání pozvánky děkuji Martin ma**********@se****.cz

Filip Král

AHoj, rád bych taky poprosil o přidání do skupiny na FB:( – Fi***@se****.cz

Anča

Ahoj,

s přítelem se taky chystáme na rok na NZ. Takže bych se ráda přidala ke skupině na FB 🙂

Díky
Anča

Radek

Ahoj,
též poprosím o zařazení do FB skupiny. Můj mail je: Kezla(zavináč)email.cz
Díky 😉

Karolína

Ahojíček, poprosila bych též aby jste mě přidali do skupiny. Mail: ko***********@se****.cz

Milan

tiez poprosim o pozvanku: ka******@az**.sk

David

Ahoj,

taky prosim o pozvanku: d.freitag [zavinac] seznam[tecka]cz

Mitch

Ahoj, prosím o zaslání pozvánky na
Sl*********@se****.cz

S milou chystáme 2014/2015 vetší cestování po světě.
http://mitcharoundworld.blogspot.cz/

Ahoj prosím o přidání do skupiny na fb. Najdete mě pod jménem Pěkný Jiří.Děkuji

Martina

Prosím o zarazeni na FB*********@se****.cz

terezka

Ahoj, s pritelem tam take planujeme letet, ale uz v kvetnu 2014, aj tak me tam ale muzes pridat 🙂 te*********@gm***.com Dekuju 🙂

Jarek

Ahoj,

příští rok s kámošem taky plánujeme trip na NZ, tak taky poprosim o pozvánku ja*********@se****.cz.

Monique5

Ahoj, taky prosím o pozvánku na mail: ko***********@gm***.com
Děkuji

Jiří Marcaník

Ahoj, poprosil bych pozvánku do skupiny na FB. Sháním nějaké informace, tak věřím, že tam k nějakým příjdu. Díky. (ma***********@se****.cz)

Ivana

Ahojky, taky prosím o pozvánku. is*******@se****.cz díky Ivča

Irča

Ahoj, též prosím o zařazení do FB skupiny. si***@se****.cz
Moc děkuju

Irča

Martin

zdravím,,můžete mě taky prosím přidat do skupiny? oc*****@gm***.com

Stanka

Ahoj,

rada by som sa k Vám pripojila. Prosím o pozvánku:

ci*****************@gm***.com

Ďakujem

Magda

Ahoj, ráda bych se připojila.
ma************@se****.cz

martas

Ahoj,chtel bych tez odcestovat. Muzu poprosit o blizsi info? Mooooooooc dekuji. Muj email:ma**********@se****.cz moooooc se tesim,dekuju

martin

dr************@gm***.com ahoj pošlete mi prosím pozvánku

Pavel

Ahoj, prosím o pozvánku do FB skupiny. Moc děkuju 😉 Můj mail: Pa********@ce*****.cz

Sára Nováková
Pavel:

Ahoj, taky bych poprosila o zařazení do skupiny, na NZ mám v plánu vyjet někdy v červnu 🙂

eva

Ahoj, taky prosím o pozvánku do fb skupiny na email: em******@se****.cz
Děkuji

honza

tak to vypada že tam bude celé česko :)) prosim taky o pridani facebook.com/prokopovi pr*******@gm***.com

terez

ahoj, také prosím o přidání, děkuji

he***************@se****.cz

milan

Čau, taky chci přidat do skupiny, díky……mi*******@gm***.com

Veronika

Zdravím, také prosím o zařazení do skupiny na FB.
ve************@se****.cz
Díky moc.

patrik

ahoj nevím jak moc je tohle téma aktuální ale rád bych byl přidán také do této skupiny – Kachna von Qwak – na facebooku .. .díky a see ya there 🙂

Gabča

Dobrý deň, prosím tiež o zaradenie do tejto skupiny. Vopred ďakujem:). Mail: ko****************@gm***.com

Lenka

Ahoj, také prosím o zařazení do FB skupiny. Chci odjet ve stejném termínu. Děkuji le**********@gm***.com

Jirka

Ahoj, prosím o zařazení do skpiny na FB. Chystám se tam taky vyrazit v podobném termínu. sp*******@se****.cz
Díky

Simon

Zdravím, také prosím a zařazení do skupiny, děkuji 🙂
si********@gm***.com

Terka

čao, pošlete mi pozvánku do skupiny na ma********@ce*****.cz. jedem na podzim 2014 s přítelem taky na NZ, tož třeba nandem parťáky, ať nejsme na to sami. dik

Dana

Ahoj, také prosím o přidání da***********@se****.cz děkuji!

Michaela

Ahoj, také prosím o přidání do skupiny: mi*******@se****.cz

Peťa

Ahoj, taky prosím o přidání 🙂
me******@se****.cz

Petra

prosím o zařazení do skupiny. Tento rok po prázdninách chci vyrazit tak už hledám potřebné informace. Díky za pozvánku 🙂

Katka

Ahoj, také chci odjet (léto 2014) a k někomu bych se přidala.Pište me********@em***.cz.
Přeji všem hodně úspěchů 🙂

Lucie

taky se chystam na Zeland v tomhle datu, je fakt, ze se budu snad byt mimo ceskou komunitu, ale bylo by fajn s nekym zacit. Pokud mi navic nekdo muzete dat rady ohledne prace tam, uvitam to 🙂

polack

nazdar, s pritulkou se po prazdninach taky chystame na NZ. muj fb> Vaclav Polack. thx

Jana

Ahojte,

také prosím o přidání do skupiny.
vo***********@se****.cz

díííky 🙂

Mara

Zdravím,
Odlítáme s bratránkem v březnu na NZ. Máme už i nějaké známe na NZ. Kdyby jste se chtěli přidat, napište.
Pomohu i s vízem, které se budou uvolňovat 1.3.2014
Marek

Nikola
Mara:

Ahoj Mara,ráda bych s přítelem někam vyrazila za prací,ale vůbec nevím kam.Jeli bychom poprvé a vůbec nevíme přes jakou agenturu a tak,budu ráda když mi napíšeš jak to tam chodí a bližší informace,chtěli bychom z ČR co nejdříve. kdybychom se nějak domluvili radi bychom jeli s vámi.Prosím napiš na ni********@se****.cz

Iva
Mara:

Ahoj, ráda bych Zéland, jen není s kým. Uvítám rady i případné parťáky…:) Budu ráda, když se ozveš na za****@se****.cz Stejně tak bych se nezlobila za pozvání do zmiňované FB skupiny, vidí-li mě nějaká kompetentní osoba 🙂 Díky

jandule
Mara:

Ahoj,
ráda bych se přidala 🙂 A pomoc s vízem se určitě hodí. Kdyžtak mi písněte na ja*******@se****.cz .mohli bysme se sejít a probrat to.

jandule
jandule:

a taky prosím o zařazení do skupiny. dík :-)ja*******@se****.cz

Vašek

Ahoj, taky se chystám na NZ. Pojedu buď květen/červen nebo koncem září. Můj FB: Václav Jagri. Klidně pište, zatím jsem sám 🙂

Martina Kubisková

Prosím o zařazení do fb skupiny, letíme na NZ v říjnu 2014.

Martina Kubisková
Martina Kubisková:

jo a muj email je ku*********@se****.cz

Bára Čížková

Zdravím, také prosím o zařazení do fb skupiny, chystáme se s přítelem na NZ v říjnu 2014 a plánujeme tam pobýt také rok.. :o)

Pavel Klejch

Ahoj všem take bych rád odletěl v řijnu pokud v březnu nebude problem s vízy 🙂

Pavel Klejch:

Pa*********@se****.cz

Marian

Prosím o přidání do FB skupiny.

Děkuji.

Vláďa

Ahoj lidi nejdříve jsem chtěl do Au. ale musel jsem udělat změnu na NZ. Rád bych odletěl listopad, prosinec na rok.
Prosím o přidání do skupiny FB díky. vl**************@se****.cz

Monika

Taky se chystám s přítelem v roce 2014 na NZ, prosím o přidání do skupiny – mo***************@se****.cz

Terka

Ahoj..taky se chytame a pritelem na podzim na NZ tak bych byla ráda kdyby sis nas pridal do skupiny na fb. Diky
o.*******@se****.cz

Natali

ahoj,taky mě prosím přidejte na fb do skupiny :)) Natálie Příkopová

Nina

Ahoj také se s přítelem chystáme na NZ září, říjem a ráda bych byla ve skupině na fb.Děkuji n.********@se****.cz

Radka
Tomáš

Také bych prosil o pozvánku do skupiny. Děkuji.

email: an*****@se****.cz

Jirka

Ahojte všichni,
koukám Vás tady je vážně hodně. Jsem 20ti letý student angličtiny a tento rok dokončuji svůj jednoletý kurz. V létě se chci vydat světem a Nový Zéland zní velmi slibně.Chtěl bych tam třeba na ten rok, po dobu víza a pak třeba zas o kus dál. Rád bych tam za prací a něco málo si vydělal na cestování po tak nádherné zemi. Jestli budu mít nádobí nebo zametat chodníky, tak ať. Je to něco nového a o tom to přeci je. Našel by se tu někdo s podobnými cíly? Pracovat a pak to tam procestovat? 🙂 Byl bych rád, jsem sám a raději bych cestoval v kolektivu, už kvůli zábavě a společným plánům. Mějte se hezky, hodně štěstí a budu rád za každý email. 94*******@gm***.com

Denisa

Ahoj, prosím o přidání do skupiny. Muj email je: ko***********@em***.cz
Po maturitě se taky chystám na NZ. Děkuji

vavrys
Denisa:

ahoj prosím také o zařazení do skupiny
Vavřinec Hrach

pajkys

Ahoj, prosím o zařazení do skupiny, pa******@gm***.com

Jana Skalická

Ahojky hledám dobrodružství a NZ se mi zdá ideální tak také prosím o zařazení do skupiny ja**********@se****.cz

Jarda

Zdravím, také bych poprosil o pozvánku do skupiny

Jarda

dd

Jarda

Ještě jednou zdravím. Už delší dobu chci vycestovat a nejraději na Nový Zéland, ale nemám žádné zkušenosti. Proto bych rád jel s někým, kdo by mi i pomohl s vízem a ostatními věcmi. Práce se nebojím, anglicky se lehce dorozumím a především bych také rád spojil práci s cestováním. Budu rád za jakoukoliv odpověď. Díky moc Jarda 24 let. sv*****@em***.cz na fb jsem jako Jarda Svoboda

Ada

Ahoj,
Poprosím o pozvánku.
A.

Michal

Čau všichni, v průběhu léta bych se rád vydal na NZ, zatím jsem sám a rád bych sehnal někoho k sobě. S tímto druhem cestování nemám zatím žádné zkuženosti, ale rád poznávám nové místa a lidi.Je mi 20 let. prosím o přidání do skupiny na fb Michal Neužil. dík

Markéta

Ahoj, chystám se v říjnu tohohle roku na NZ a zatím neznám nikoho, kdo tam už byl/je. Prosím o přidání do FB skupiny, můj e-mail: m.*********@se****.cz.

Díky

Oli

Ahoj,

chystáme se s přítelem vyrazit na NZ v září/říjnu pokud se nám poštěstí získat víza.
Prosím o zařazení do FB skupiny.
mail je ol************@se****.cz

Fida Vobejda

Ahoj prosím o přidání do skupiny na Fb treba by se mi naplnil sen 🙂 díky Fr********@gm***.com

Mirka

Ahoj, přidávám se k té obrovské grupě a prosím o přidání do skupiny – e-mail: mi***************@se****.cz. Chtěla bych ale odjet už začátkem června. Přidal by se někdo? 😉

Alca

Ahojte,
prosim o pridani do skupiny. Chtela bych vyrazit v terminu srpen až rijen…jeste je to v procesu zvazovani:). al********@se****.cz
Dekuju moc

Filip

Ahoj,
taky prosím o přidání do skupiny. S kamarádem plánujeme vyrazit 10-11/2014. Vypadá to, že nebude problém na NZ zaslechnout češtinu 😀
fi****@se****.cz
Díky

Petr

Ahoj, také prosím o začlenění do skupiny a těším se na české Kiwíky! pe**********@gm***.com

Máří

Ahoj, mohl bys mě prosím také přidat do této skupiny? Díky 🙂

ri***@se****.cz

Vojtěch Cakl

Ahoj, mohl bys mě prosím také přidat do skupiny? Díky moc.
ca*********@se****.cz

Karolína Kozlovská

Zdravím a také bych chtěla poprosit o přidání do facebook skupiny, díky moc 🙂

J.Hercík

Zdravim, mám taky v plánu Nz v roce 2014

Můžeš mě taky přidat na FB „Kuban Hercík“

Miloš

Čaues,taky plánuju trip..prosím o zařazení do skupiny na FB..díky

Gabriela

Ahojky,
planuji vycestovat v tomto v roce, nekdo kdo by jel se mnou?
prosim o slupinu na Fb

Pavel

Ahoj take plánuji vycestovat tento rok prosím o zařazení do skupiny Pa*********@se****.cz

Katka

Ahoj, taky plánuji NZ na podzim 2014. Prosím o zařazení do skupiny.
kr********@se****.cz

Zuzana Milotová

Ahoj, taky bych ráda někdy v říjnu odletěla na NZ. Můžete mě prosím přidat do skupiny na facebooku? 🙂
Děkuju

Martin

zdravim nema nahodou nekdo zkusenosti s agenturou http://www.pracenovyzeland.cz/???? moc dekuji

Petr Kysilka

Poprosil bych o pozvánku na FB. Díky pe*************@fa******.com

karel

Ahoj,taky bych rád odletel na NZ.Můžete mě prosím pridat do skupiny na FB.Díky ka***************@ce*****.cz

Ondra

Můžeš mě také pls přidat do skupiny? Díky. on*****@ce*****.cz

Mila

Čau, taky mám v plánu NZ. Vypadá to na říjen 2014. Taky bych byl rád kdyby jste si mě přidali na fb. Díky al****@se****.cz

artur

Ahoj, taky bych poprosil o pozvánku do FB skupiny,dík.

Pavel

Zdravim chystam se na Zeladn kolem poloviny Cervna kdy chcete odletet.

Lukáš

Chystám se na podzim na NZ. Taky bych poprosil pozvánku.
Lu******@se****.cz

Miska

mozem poprosit aj ja o zaradenie do FB skupiny, mail mp*****@ya***.uk

Vit Žlábek

Taky se chystám vyrazit tento rok prosím o zařazení do skupiny.
Můj mail je vi********@ce*****.cz, a na facebooku jsem pod jmenam Vítek Žlábek. Děkuji

Petra

taky bych ráda vyrazila, prosím též o pozvánku do fb skupiny, díky petra sm********@se****.cz

David

Ahoj. Také uvažuji o cestě a prosím o přidání na fb – email: li******@se****.cz. děkuji

Dana

Ahoj. Hledam partacku / partaky na podzim 2014 na NZ. Chtela bych vycestovat jako turista na 3 mesice, pracovat na cerno a posledni tydny cestovat. Pokud mate podobny plan a chcete se pripojit, piste na Da************@gm***.com

Pavel

Ahoj prosim o pridani do skupiny na fb – pk****@gm***.com

Diky
Pavel

Iva

taky mam planu vyrazit na podzim, poprosim o pridani do skupiny, díky Iva
se***********@gm***.com

Honza

Ahoj, rád bych se přidal do skupiny. Email:ja******@se****.cz. Chystám se letět začátkem prosince 2014.

Honza

Ahoj, chci vycestovat začátkem prosince na roční Working holiday. Kdo má zájem se přidat v tomhle období roku?

Martin

Plánuji vycestovat v Červnu… Dle potřeby se termín může posunout… kdyby byl nějaký parťák bylo by fajn… 🙂 Razíme s kámoškou oba 24 let… Jinak taky žádam o zařazení do skupiny…. sa****@se****.cz

Barbora

Ahoj,momentálně pracuji v Londýně,ale vyjet na New Zealand by me strašně lákalo,přemýšlím o odletu nějak na podzim 2014. Budu rada,kdyz me přidáte do skupiny.
Krásný den
Barbora
ba***************@se****.cz

Hanka
Barbora:

Ahoj, prosím též o přidání do skupiny,díky dík!
email: ba*******************@gm***.com

david

Tatktiez by som poprosil o pridanie do skupiny

na*********@az**.sk

Maia

Ahoj, ja se právě vrátila z výletu na Zéland a mám nějaké dolary, takže je nabízím na směnu za české korunky, jinak Vám závidím, že se chystáte vycestovat do tak krásné země, já bych se vrátila hned!! Maia

Michal

Ahoj, o pracovním výletu na NZ vážně přemýšlím (další možnost Kanada). Rád bych se případně přidal. Neznám ale podmínky vycestování. Nemáte někdo odkaz kde to zjistit? Díky
de*****@ce*****.cz

Petr

Ahoj, to je supr co delate, prosim o zarazeni do fb skupiny. cz*****@se****.cz

Janča

Ahoj, mohla bych také poprosit o přidání do skupiny na fb: ja*********@se****.cz. Ráda bych získala co nejvíce informací a případně se dodatečně k někomu připojila, chystám se na NZ příští rok (nestihla jsem letos zažádat o vízum). Děkuji 🙂

ddded

prosím o pridani do skupiny fb 🙂

da************@gm***.com

Lucie
Petr Kunášek

Prosím o zařazení do skupiny na fb : Petr Kunášek

den

Den Zábranská teké prosí o zařazení do skupiny, díky moc 🙂

sramo

Ahoj. Taky máme v planů smojí kočkou odcestovat na podzim na NZ. Proto bych taky rád poprosil o zařazení do FB skupiny 😉 dik
Petr Sramek
sr***@em***.cz

Lin

Ahoj, taky prosím o přidání do skupiny – no********@gm***.com. Díky 🙂

jana

Ahoj. Taky prosím o přidání do skupiny – pi******@se****.cz

Lucka
Hanka

Ahoj,

dostala jsem poněkud spontánní nápad jet pracovat na NZ, ale vím, že je problematické získat vízum a že rozdělování již proběhlo. Vy, co se v tom vyznáte, nevíte, zda je nějaká šance získat vízum na tento/příští rok v tuto dobu? Je-li například možné, pokud by někdo nejel, že by jej prodal? Nejspíše je to naivní dotaz, ale říkám si, co kdyby.. 😉

Anežka

Ahojte, propásla jsem letos WH víza, snažila jsem se dlouho vymyslet, jak tam i přesto odjet, ale nakonec jsem se rozhodla pro dočasnou práci v Londýně, s tím že to příští rok zkusím znovu. Resp. možná už na podzim bych jela na turistický vízum a snažila si pohlídat otevření WH víz 2015 přímo na NZ. Jakýkoliv kontakty, možnosti práce a další info moc ráda uvítám. 🙂

Anežka
Lenka

Ahoj taky bych ráda vycestovala na NZ a nemam spolucestujicí, tak bych byla ráda, kdyby se někdo našel. Le******@se****.cz

děkuji

Sima

Ahoj, taky prosím o přidání do skupiny na fb. Děkuji. si************@se****.cz.

Luboš

Také poprosím o přidání.
Luboš Nehyba
ne****@se****.cz

Market

Ahoj, s prosím o přidání ma********@gm***.com s kamarádkou jedeme 16.10.2014 přes Amsterodam, TaiPei (stopover) a Brisbane do Aucklandu a pak nejspíš do Nelsonu. Díky

Nikol

Ahoj, prosím o přidání do skupiny. 🙂 ka******@se****.cz

leni

Ahojte, zacatkem prosince prilitam do aucklandu a hledam nejakyho spolucestovatele. Nejprve bych si tam zaridula vsechny veci a pak by se videlo. Nebranim se hned nekam vyrazit za praci nebo zustat nejakou dobu v Aucklandu, najit job a o vikendech neco malo cestovat. Dejte vedet kdo tam budete v tu samou dobu.
a esi taky muzu poprosit o pridani do skupiny 🙂 l.*********@se****.cz diiiiky !!!

Romes

Taky prosim o zaeazeni do skupiny, diky. pv******@gm***.com

Michal

Zdravim, rad bych pozadal o pozvanku do skupiny na FB.
mi******@se****.cz diky

Michal

Ahoj, prosím o přidání do skupiny, děkuji mi******@se****.cz

David

Ahoj,
na NZ bych rád odcestoval na jaře. Jestli má někdo stejné plány, rád se přidám k přípravám.
Prosím o přidání do skupiny da***********@gm***.com

Vaclav

Ahoj, plánujeme jet s přítelkyní začátkem příštího roku za prací na Zéland. Trochu tápu, kdy si zažádat o vízum. Poslední roky bývá stanovený limit pracovních víz vyčerpán ještě před tím, než se tento limit obnoví, což je vždy v březnu. Takže pokud bychom chtěli odjet třeba po Novém roce, bojím se, aby se na nás ještě víza dostala a nemuseli čekat až do března. Nevíte, zda se dá třeba o víza požádat tak, aby platila až od určitého termínu? Děkuju

Pavla

Ahoj, prosím o zařazení do fb skupiny.
Od října 2015 budu mít zhruba 6 měsíců úplné volno s ráda bych si našla práci na Novém Zélandu. Uvítám jakékoliv rady:)
au*****@se****.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: