Práce/pomoc v zahraničí

práce Latinská Amerika

Lenka

Ahoj,
ráda bych vyrazila do Latinské Ameriky, buď na práci placenou nebo jako dobrovolník. Nemáte někdo nějaké zkušenosti? Našla jsem pár organizací, ale bohužel chtějí neuvěřitelné peníze za celý program (což je samozřejmě pochopitelné) Ale pokud má někdo nějaký nápad, díky za něj 🙂
Lenka

Zkušenosti čtenářů

Daniel

Ahoj, prace a celkove zivot v JA je pro me jednim velkym snem, ae po zkusenostech, co jsem tam byl, tak s praci je docela problem..spis to chce tam jet a tam si zkusit neco najit..a jestemit stesti na lidi..proto ted volim pro zmenu Kanadu tam je to pravy opak:)

Kamila

Ahoj, taky se právě poohlížim po nějaký práci, ale asi je vážně lepší to řešit na míště… Pokud chceš jet jako dobrovolník tak zkus workcamp…platíš si jen cestu a malej poplatek a pokud natrefíš na dobrý lidi je to úžasný a poznáš tu zemi zevnitř. http://www.trochujinak.cz

Vašek
Kamila:

Ahoj, tak pokročil tady někdo s tou LA?? Mám v plánu co nejdříve vyrazit za prací tam….přidá se někdo, nebo nějaká rada??

jon

v Jizni Americe se prace nehleda ale vytvari. Zalozte si tam nakej byznis. Restaurace, Hostel, Transport.

Vašek
jon:

Díky za radu….pošli mi mail, trochu pokecáme, ty jsi tam nebo v CZ?

Vašek
jon:

můj mail je z.******@****am.cz dík za odpověd

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: