Volná diskuse

Práce a nový život

Petr

Zdravím, jmenuji se Petr a je mi 21let.
Mám menší problém a nevím úplně už kam se obrátit. Jen na začátek: Jsem vyučen Opravářem zm. Strojů.. Mám řidičák na osobní automobil, svářečské příkazy CO2 a autogen.
Momentálně pracuji už přes rok jako zedník, bagrák, montáž veřejného osvětlení.
Když jsem se vyučil zkoušel jsem pracovat jako zámečník, svářeč, kurýr, pak fabriku než mě vezmou k armádě, ta mi bohužel nevyšla.
Bydlím sám v pronájmu a můj výdělek není úplně top. Vím že to co bych chtěl a to o co se tu pokusím psát by chtěl asi každý ale za zkoušku nic nedám. Mám obrovský Problém a to je že nevím co bych chtěl v životě úplně dělat abych se měl líp než se mám teď.
Chtěl bych normálně žít vydělávat lepší peníze, vše zaplatit a aby mi zbylo a neřešil každý den kolik ještě mám na účtu. Vím že můžu např. Svařovat v Německu a vydělat hezké peníze a td a td. Jenže co jsem se všude ptal každého tak člověk v dnešní době abych si vydělal, musím do toho dát hromadu času a něco obětovat. Ale já to tak úplně nechci, abych 14 dní byl někde na ubytovně a víkend za svou holkou do svého bytu.. a to mě dostává ještě do větší pakárny. Tolik si přeji aby přišel člověk a řekl “ hele nechceš dělat s námi? Mám tolik a tolik a pecka práce nebudeš zavřenej za pasem a td.“ Já vím že to vypadá jak kdybych tady brečel a psal pohádky ale mě je to jedno ať si každý říká co chce. Přemýšlím že bych se odstěhoval někam kde bych se měl jako mladý člověk lépe než v České republice Opravdu mě to tu sere! Můj dá se říct příběh je opravdu na dlouho a zase tady jak říkám nechci brečet ale opravdu nevím už co dělat dál. Umím Svařovat, něco málo zedničina, dělám i do aut, nebojím se a rád se učím novým věcem, sice mi to jde trošku pomalu než něco pochopím ale pak mě nic nezastaví.. takže kdyby jste o něčem věděli určitě budu rád za každou radu jak se dostat výš nebo kdyby někdo dělal v zahraničí a sháněl někoho určitě dejte vědět budu rád! Hlavně mi nepište jak jsem Mladej a takový ty chytrý kecy. Bych bych rád kdyby mi napsal člověk který to měl alespoň podobné a dnes je úplně jinde a dal mi nějakou radu na začátek.
Určitě kdyby jste někdo chtěl cokoliv vědět proč tohle a proč tamto rád odpovím.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: