HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Mongolsko, Čína, Tibet

Pozor na slovenskou podvodnici v Mongolsku

Sukhbaatar

Všichni cestovatelé, kteří byste se náhodou dostali do kontaktu s paní Alenou B., používající email nápadně se podobající emailu české ambasády v Mongolsku (jen pod doménou yahoo.com) pozor!!!!! Tato osoba na české ambasádě vůbec nepracuje, zjistili jsme si to, a pouze se za pracovnici vydává a takto se i prezentuje!!!!

Zkušenosti čtenářů

martina

Tak pokud se nepletu, tak tato paní na ambasádě opravdu pracovala ale je to již několik let zpátky. Mě by spíše zajímalo jakou Ti tím způsobila škodu. Nebo jestli jde jen o to co říka. Díky

Markoff

mna by skor zaujimalo preco ked chce varovat nenapise jej meno a e-mail (a samozrejme by sa patrilo aj uviest aku skodu vlastne sposobuje), taketo varovanie je na dve veci, to si ho mozu nechat doma

Markoff
http://www.markoff.biz

Pavel

Mě by velice zajímalo jakým způsobem tedy pana Sukhbaatara (zajímavé české jméno…) podvedla. Co já znám paní Alenu, tak už dlouhé roky poskytuje českým studentům ubytování zcela zdarma a veškerou nutnou podporu a pomoc, tak jak to bylo i v mém případě během mých prvních mongolských dnů.

Zdenek

Tak tohle dost vtipné. Myslim že Alenu nemusí hlavně Mongolové z UB, a těch znám hodně, chovala se k nim za svého působení na ambasádě dost divně. Naštěstí už byla odejita. Nevím jakých podvodů se dopustila na tady cestovateli Suchbátarovi … ale rozhodně je to osůbka kontroverzní a když se zadaří tak i celkem nepříjemná.
V jakých letech jste pane Pavle studoval v UB či se Vám dostalo od Aleny pomoci ? Ono s časem se mění vše, i lidé bohužel, znám víc lidí co vzpomínají, že taková nebyla. Ale bohužel, u řady významných mongolských přátel je to „cikánka ze Slovenska“, bohužel..

Pavel
Zdenek:

Asi pred 2 mesici, v MNG nestuduji, ale pracuji…Behem meho chvilkoveho pobytu bylo u Aleny ubytovanych 7 studentu.

Monika

My u ní také bydleli v roce 2002 ! Bylo to super, nic nechtěla, bylo nás pět..

PepuvKamos

Piste k veci, ako vas podviedla, oklamala, lebo inak sirite ohovaranie co moze byt klasifikovane ako trestny cin. Takze kto bol podvedeny, nech napise konretne, ako vas oklamala. Zatial su tu zmienovane fakty len o tom, ze bezplatne ubytovala cudzich ludi. A to mi pride ako pozitivny podnet.

Pavel a Kamila
PepuvKamos:

Nam ukradla susenky!

Kožušník Kamil

Dobrý den,sháním kontakt na českou anbasádu v Mongolsku.Děkuji za odpověd

Míša

To je nehezké křivé obvinění..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: