HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Asie/ Australie

Pozemní cesta do Indie a napříč Asií

Petr Suchý

Na leto plánuji pozemní expedici za pamatkami UNESCO do indie a zřejmě i napříč celou Asií,když do vyjde.takže hledám spolucestující.Byl jsem tam už dvakrát sám,zkušeností mám rozhodně dostatek.O této zamýšlené akci se dozvíte více na www.transequator.com,ale pozor, je nutno rovnou vytukat www.pred doménu, jinak se zobrazí něco uplně jiného.Portál ještě není kompletní, ale najdete tam už vše podstatné, to znamená mou cestovní prezentaci, prezentaci té expedice,ve fotogalerii přes 400 fotek a několik prakticky zaměřených článečků.Petr

Zkušenosti čtenářů

Honza Sivák

Ahoj, mám velký zájem. Trasa i termín jsou perfektní!Ozvy se prosím. 604673033

Honza Sivák

Ještě můj mail: sivak.honza@centrum.cz

¨Petr Suchy

Jeste bych chtel doplnit, ze od seripznich zajemcuocekavam mail, ve kterem mi o sobe napisi vse podstatne, tak, abych si o nich mohl utvorit co nejuplnejsi predstavu,ovsem nemusi to byt zadny zivotopis, to urcite ne.hlavne at jsem schopen posoudit zpusobilost a predpoklady dotycneho protakovou akci,nejedna se totiz o nejaky vikendovy vylet.To doufam vsichni chapou.

karel

Mam zajem.Ozvu se ti.K.

chytrák

tvrdit, ze zkusenosti mam rozhodne dostatek, tak to uz hovori za vse. zkusenosti neni nikdy dost!!!

Martin
chytrák:

Chytráku, nech se vyšetřit.

Petr

Chytraku, nechytej me za slovicka, myslel jsem to tak, ze ze me zkusenosti jsou jiz pomerne dosti pokrocile,zdaleka vsak nikoliv zcela absolutni.Snad jsem to ted vysvetlid dost jasne a srozumitelne.

cestovatel
Petr:

je to zajimave.

a znovu

Muzete mrknout na velkeprazdniny.blog.cz. Projeli jsme Asii po zemi, ale musite rychle, nez ten odkaz zase nekdo smaze. Cenzura na hedvabne stezce je moc legracni:-)

exot

Je to blbost!!!!!

tulak

Vypada to zajimave!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: