Spolucestování Evropa

Portugalsko 12.1. – 20.1.2021

Honza

Hledam spolucestovatelku na uvedeny termin (+/- 1 den a +/- covid situace) do Portugalska. Chystam se autem, v plánu je severní polovina Portugalska (Coimbra – Braga). Honza (39)

Zkušenosti čtenářů

Kristýna

Ahoj Honzo, chtěla bych se přidat, mohu znát tvůj plán? Já bych potom chtěla asi zůstat a jít Svatojakubskou cestu z Porta do Santiago de Compostela. Samozřejmě záleží na počasí a hlavně omezení kvůli situaci, možná budu za odvoz nazpět ještě ráda. 🙂

Honza
Kristýna:

Ahoj Kristýno,
hodně zhruba (detaily připravuji a dokončím během svátků) – chtěl bych zustat nekde kolem Porta a odsud vyrážet do mist, ktera bych rad videl: Braga, narodni park Peneda-Geres, Guimaraes, Porto, Coimbra atd. Plan budu doplňovat a stale zvazuji, jestli mit jednu zakladnu, nebo se po par dnech přesunout do jineho ubytování. Klidne mi napis a probereme to: [email protected].

Č.S.

Též se chystám na Svatojakubskou pouť. Nechcete se přidat? S pozdravem Čenda (22)

Kristýna
Č.S.:

Chci, tak pojeďte s náma. Můj email [email protected]

Kristýna
Č.S.:

Čendo, na cestolino.cz je slečna stejného věku jako ty, Laura (22), která se chystá do Portugalska a na Svatojakubskou-cestu v termínu červen až září.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: