HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování kamkoliv

Pohodově východní Evropou a snad až do Turecka

chrobi

Zdravím,
Jak to tak bývá, parťák s kterým jsem na letošní léto počítal změnil plány a mně teď nezbývá nic jinýho než se pokusit najít nějakou spřízněnou duši tady.
Můj původní plán byla cesta přes Ukrajinu do Ruska na Kavkaz, potom kvůli pochybný situaci na hranicích s Gruzií přesun lodí do Turecka, to projet a směřovat zpátky směrem ČR, ale teď jsem přístupnej všem nápadům, hlavně když se podaří něco uskutečnit. Asi by bylo fajn říct co od tohodle výletu čekám 🙂 Jak napověděl ten Kavkaz, chtěl bych do krosny zabalit i pohorky a pár několikadenních treků podniknout (nic extrémního nebo „expedičního“), ale hlavně mě láká to jednoduchý cestování bez časovýho stresu a potřebě něco stíhat spojený s poznáváním lidí a spontánímu vybírání dalšího cíle a různých aktivit. S tím asi souvisí i to, že tam kde to půjde, bych se rád přesouval stopem, protože jak jinak líp se dá dostat k lidem a vyhnout se tomu, abych byl jenom ten „turista opodál“. Já myslím, že jako takovej nástin to stačí a je jasný co mám v merku 🙂 Termín odjezdu bych si představoval tak někdy v půlce července. Ještě něco málo o mně. Jsem student druháku na VUT v Brně a v Brně i bydlím. Kontakt: chrobi@volny.cz ; icq:154 – 649 – 245.

Věřím, že se někdo najde 🙂

Zkušenosti čtenářů

Hakim

Zdravim, a jak to vidis casove???

chrobi
Hakim:

Napsal jsem ti na mail, tak kdybys měl zájme ozvi se.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: