Spolucestování Evropa

Podkarpatská Rus zari 2008

Peter

V termine 6.9 – 15.9.2008 planujeme prechod poloninskych hrebenov ( Svidovec, Boržava, Krasna, Runa – konkretnejsie este bude dohodnute ) plus výstup na Hoverlu, najvyššiu horu Podkarpatskej Rusi a celej Ukrajiny. Odchod z Prahy, zatial sme dvaja. 😉

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj Petře, určitě se rád přidám, s Ukrajinou už mám nějaké zkušenosti. Takže se mnou počítejte a když tak se ozvi na [email protected] Kdybych se náhodou neozýval, tak jsem na cestě po záp.Evropě, takže odpovím, až to bude aktuálnější, zatím je času dost. Těším se na vandr s váma. Honza.

Viktorka

ahoj Petře, na Zakarpatské Ukrajině jsem už jednou, ale krátkodobě byla a vyrazila mi dech. Chtěla jsem se tam podívat znova loni, ale nakonec to nějak nevyšlo. kdybyste mě náhodou chtěli přibrat s sebou, budu mooc ráda:) ozvi se mi kdyžtak na mail, pls.

Peter
Viktorka:

Ahoj Viktorka, poslal som ti viac infa na e-mail.

Peter

Ahoj,
planovany datum nasho odjazdu sa blizi…V priebehu dalsieho tyzdna ( po 18.8 ) by sme radi doladili detaily na stretnuti niekde v Prahe. Takze ak ma niekto dalsi zaujem :-)…

Michal
Peter:

Cau kluci,
pokud jeste mate volny misto,tak se rad pridam.Jsem pohodar a v horach jsem jako [email protected]

Peter
Michal:

Servus, info som ti poslal na e-mail..

Patrik

… teď jsem se z PR vrátil – přeji především krásné počasí … a kdybyste potřebovali jakékoliv aktuální info, pisněte …

Peter

V termine 28.8 – 06.9.2008 planujeme prechod rumunskeho pohoria Rodna ( z Pasul Prislop cez Pietrosul do Borsy) plus pohodovy zaver podla časových možnosti ( termin navratu je stanoveny napevno) presun k Maramuresu ( vesely hrbitov Sapanta, lesna zeleznice Viseu de Sus, mozno nejaky lahsi vyslap ). Odchod je z Prahy do Baia Mare, zatial sme dvaja ( mierne nad 30 rokov) a radi by sme dodrzali nepisane pravidlo pohybu aspon v trojclennej skupine :-)…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: