HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Indie, Srí Lanka, Nepál a Bangladéš

Placení vnitrostátních letenek v Indii přes internet

Jarcza

Ahoj, už několik dní se snažím koupit letenky Dilí-Chennai a zpět přes internet u společností IndiGO a poté u Spice Jet – zkoušela jsem nejdřív embosovanou Master Card od KB, s povoleným placením přes internet.. a poté i Visa Electron od ČSOB, obě karty mi ale zamítli, nevěděl by někdo, proč? Je třeba mít pro placení letenek v Indii Visa Classic? V podmínkách jsem se taky dočetla, že je třeba mít u sebe kartu fyzicky a při check in ukázat. Máte s tímto nějakou zkušenost? nechce se mi věřit, že by indové byli takto striktní :-). Díky moc za rady.

Zkušenosti čtenářů

Michal

mám stejný problém, nejdou mi zaplatit letenky, mám Visa Classic a nic. Normálně obouma kartama platím vše, včetně letenek po celém světě, ale indigo je není ochotno akceptovat, co s tím?

rahala

Několikrát se mi to také stalo. Když se dělá rezervace v Indii, a také jinde, občas to tak je. Když let. společnost nemá na určité karty omezení (viz způsob platby na stránkách let. spol.), tak v této oblasti záleží dost na lokalizaci IP. Je to třeba zkoušet několikrát přes jiná připojení.

Při check-inu v Indii dost často chtějí kartu ukázat, a bez ní mohou nastat dosti velké problémy.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: