HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

Peru,Bolívie,Chile/prosinec 2009-leden 2010

Michal

Ahojte,
Uvažuju o cestě do J.A., zatím to vypadá tak na 5-6 týdnů někdy kolem prosince 2009/ledna 2010. Předběžné cíle – začít v Peru, mrknout na Machu Picchu, pak kolem Titicaca do La Pazu, tam si vystoupat na Huyana Potosi, pak kolem Laguna Verde a Licancaburu do Chile a pouště Atacama, pak se přesunout kousek na jih a vylézt si na Aconcaguu..a pak zpět ze Santiaga do ČR 🙂 Budu rád když se někdo přidá, program je k diskusi 🙂 Jinak v Chile už jsem jednou byl a teď mám konečně možnost se tam vrátit.
Michal

Zkušenosti čtenářů

Klára

Ahoj Michale,o cestě do J ameriky uvažuju už dýl…Nejsem si jistá,jestli bych časově zvládla 6 týdnů,ale 5 by šlo.Hodilo by se mi to řádově od 11 prosince tak na těch 5 týdnů…Jinak v J americe jsem ještě nebyla,ale teď v únoru jsem byla 3 měsíce sama v Asii,tak jsem se trošku otrkala.Můžeš mi napsat na mail třeba další podrobnosti,kam přesně bys ještě chtěl ,můžeme dát třeba v září někde sraz a trochu o tom podebatit.Zatím zdar,Klára

Míša

Ahoj,
já jsem se rozhodla, že bych chtěla letos strávit cca 5 týdnů na přelomu prosince a ledna na treku někde v Latinské Americe a kombinace Peru – Bolívie – Chile zní úplně báječně.
Michale, nepočítal jsi náhodou, na kolik by to orientačně vyšlo? Pokud jde o Huyana Potosi, je to schůdné i pro normální horomily, kteří běžně nehorolezčí (tj. bez lan atd.)?
Moc děkuji za odpověď.
Míša
P.S.: Pokud by to vyšlo, přidal by se asi i můj přítel… To už bychom byli pořádná skupina. 🙂

Zdeněk

Ahoj,
uvažuji také o cestě do J. A. Mám představu leden-únor (cca 8 týdnů). Vylézt na Aconcaquu nebo neco méně turisticky frekventovaného ( Mercedario, Bonete, Pissis nebo Tupungato ). Potom na jih – Ohňová země ( nějaký trek) a nahoru Argentinou ( park Torres d.P.)
Zdeněk

Yarda Gruss

hola amigos, kdyz pojedete kolem Arequipy v Peru zastavte se na pivo mam zde hostel. Zdar Yarda Gruss

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: