Spolucestování Amerika

Peru, Ekvador, Kolumbie 11/2011

Michal

Zdravím, v termínu cca od 20.10 do 4.12 bych chtel zaletet do Kolumbie, letenky do Bogoty jsou zatim jen za 13tisic. Cestoval sem spis sam, ale zrovna do Kolumbie bych radsi aspon ve dvou.. Plan zatim moc nemam, idealne preletet jednosmerne do Limy a vratit se nejak po zemi do Bogoty. Po ceste pamatky, nejakej trek, mesta…

Zkušenosti čtenářů

Léna

Cau Michale,
jo do Kolumbie chci taky. V Peru jsem uz byla, tak tam uplne nemusim,a el nebranim se ani tomu. Muzu az do rijna, tak casove to celkem sedi. Taky se mi tam nechce jet samotny. Plan taky nemam, ale jsem celkem flexibilni, je to jeste za dlouho. ozvi se, jesteli jeste nekoho hledas.
Lena

Ahoj Michale, přemýšlej prosím, zda bys chtěl cestovat se mnou, 63 letou paní. Procestovala jsem mnoho zemí S. a J. Am. a několikrát Mexiko. Taky cestuji sama a nečiní mi to problémy. Nyní sháním někoho pro svou uvažovanou cestu Venezuela (Roraima, Canaima, národní parky), Kolumbie, Equador a Galapágy. V Perú jsem už letos byla, takže bych spíš uvažovala event. s cestou po severu. Možná aspoň na část cesty by se dalo se společníkem počítat. Je to vždy lepší. Když budeš chtít, tak se ozvi na [email protected]. Taky jsem už cestovala s mladýma klukama tak 4O let a mladší a dodnes jsme kamarádi.

Michal

Zdravím! Nakonec odlétám do Bogoty s kamarádem 22.října. Ja na 6týdnů on jen na 3. V plánu je hlavně Kolumbie event. Venezuela, možná nakouknout do Ekvádoru. Věk určitě nemůže být překážkou spolucestování, takže klidně můžem nějakou část cesty jet spolu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: