HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz
Spolucestování Amerika

PERU duben-květen 2012

Risa

Hezká a rozmanitá cesta. Památky, treky s koňmi ve velikých horách, milá setkání s lidmi. Duben-květen 2012,4-5 týdnů. Rád vám napíši více.

Zkušenosti čtenářů

marcela

Ahoj, v Peru jsem byla tři týdny v tomto roce a ráda bych tuto úžasnou zemi navštívila znovu, ozvi se mi, prosím, třeba se domluvíme.. Marcela

Jarda

Ahoj, přidal bych se, napiš něco více o programu a předpokládané ceně.Jarda

Lucka

Ahoj, taky plánujeme letos Peru, popř. další země. pošli mi prosím více info a můžeme to probrat:) Díky a těším se. Lucka

Aja
Lucka:

Jsme tři a hledáme spolucestovatele,abychom vytvořili partu na společný trek do Peru a Bolívie,plán cesty a zkušeného ,jazykově vybaveného průvodce máme,plánovaná cesta duben 2012 cca 4 týdny,program lze upravit na přání skupiny.
Podrobné info podám na mailu aja.maxipesfik@centrum.cz…budeme se těšit Aja

Daniel

Ahoj,
zvažuju Perú ve stejném termínu, zhruba na dva týdny, budget 50.000Kč.

Let Madrid-Lima, bus Cuzco a se snahou vyhnout se turistickým davům, ale přesto navštívit nejzajímavější historická místa, spojit trek na Choquequirao s Machu Picchu, odhadem 9-12dní v relativně náročném terénu.

… a ano, nejspíš si pronajmem oslíka 🙂

Takže kdo máte zájem trochu se proletět nebo alespoň pokecat o Perú, protože si všichni vaši přátelé myslí, že jste blázni jelikož nemluvíte o ničem jiném, tak email.

Daniel, 26

Pavel Procházka
Daniel:

Chci jet s rodinou (4 „mladí“ a dva „starší“ na přelomu září-říjen 2012 do Peru bez cestovky ((španělština není 3x překážkou))- a sháním každou dobrou informaci – pobyt – trek – ubytování – strava apod. Díky Pavel

Renata
Pavel Procházka:

Ahoj Pavle, už jsme se z Peru a Bolívie vrálili, na své stránky píšu cestopis vč. cen a tipů, tak pokud máš zájem, koukni, třeba ti něco pomůže nebo mi napiš na mail popř., vzkaz na stránce, co tě zajímá. Ráda pomohu.
http://www.cestovani.nafoceno.cz

Renáta

Měl by někdo zájem přidat se k nám (pár okolo 40), ale na věku nezáleží, do Peru přelom 7-8/2012, cca 14-20 dní ?? Zatím sonduju, ráda bych dobrou cenu letenky. Nějakou představu mám, určitě chci vidět MP a přes Titicaca třeba na skok do Bolívie. Pohyb asi MHD, je to levné a auto by asi bylo zbytečné. Něco o nás http://www.cestovani.nafoceno.cz

Jirka
Renáta:

Ahoj, já bych rád podobně .. Bolívie, Peru na max. 3-4 týdny .. po památkách a kouknout do džungle, lowcost, žádný náročný treky . odpočinek, kultura .. je mi 43, zkušenosti z Asie. Mohli bychom třeba propojit, samotnému se mi nechce.

Jirka

Renáta
Jirka:

Ahoj, no super. Už jsme chtěli odjet – super ceny letenek, ale je tam období dešťu a víme, co se v Peru občaas děje, tak bych to docela ráda realizovala, pokud bude dobrá cena letenky přelom 7/8 měsíc. Napiš mi na mail, prosím, můžeme to probrat. díky.

Jirka
Renáta:

napsal jsem ti mail .. a blbě založil nové téma , sorry 🙂

Jirka
Renáta:

Ahoj mozna bychom se pridali s manzelkou 39 a 40 let..trochu taky cestujeme Nepal,Indie,Kena,Karibik,Indonesie..a Peru me vzdy lakalo..ale samotnym se nam nechce..jeli bychom tak na 3 tydny max..a kolik letenka na uvedene obdobi..?? Ahoj Jirka

Alena
Renáta:

Ahoj Renáto,
rádi bychom se k Vám přidali, je nám oběma 46, cestování zatím pouze po Evropě. Můžeme 14-2O dní. Peru nás moc láká.
Alena

Renáta
Alena:

A|lčo a Jirko, to je super, že je zájem. Zrovna studuju jeden cestopis, chystám se koupit tento týden mapu a dělat plán cesty. Ozvu se Vám namail. bylo by to ve více lidech super, nebo mi na mail renmo@centrum.cz napište, co byste rádi Vy. Nám by vyhovoval přelom 7-8 měsíce, max. 3 týdny, víc nemůžeme vč. cesty. Pisněte, těším se.

Ondra

Peru mne také láká, ale mohl bych tak na tři týdny někdy v březnu.

Ondra 33

Aja
Ondra:

Jsme tři a hledáme spolucestovatele,abychom vytvořili partu na společný trek do Peru a Bolívie,plán cesty a zkušeného ,jazykově vybaveného průvodce máme,plánovaná cesta duben 2012 cca 4 týdny,program lze upravit na přání skupiny.
Podrobné info podám na mailu aja.maxipesfik@centrum.cz…budeme se těšit Aja

Lana
Ondra:

Ahoj Ondro, pisni email jake maš představy a popř. trasu, třeba se domluvime:-)..taky bych asi nejraději březen nebo květen/červen..

Jirka

Ahoj, chtěl bych se v 2012 nebo 2013 vydat asi na 2 měsíce po stopách předkolumbovských civilizací. Bez cestovky, lowcost , podívat se i do džungle. Samotnému se mi jet nechce

Rosta
Jirka:

Zdar Jirko! V diskuzi píšeš že bys vyrazil do Peru, chystáme se v prosinci 2012. Kdyby ses chtěl přidat, nebo někdo, dejte vědět. zdar Rosťa

Helena
Jirka:

Ahoj Jirko,

planuji J.Ameriku zhruba na tri mesice – pocinaje lednem 2013.
Zkusenosti s individualnim cestovanim mam.
Mas-li zajem, budu se tesit na odpoved.
Helena

Jirka

Ahoj napiš mi prosím podrobnosti ohledně této expedice do Peru..časový plán,termín,ceny…atd. díky Jirka mail.jandas@tiscali.cz

Radka

Ahoj Ríšo!

Také chci do Peru na jaře. Jak to vypadá s tou tvou avizovanou cestou? A je vás už více? 3-4 týdny jsou myslím potřeba, ať to stojí za to..
Hezký nový rok,
Radka.

Eva

Ahoj Ríšo,
je nás pět a také bychom rádi v dubnu či květnu na 3. neděle do Peru. Budeme vděční za jakoukoli informaci.
Děkuju Eva

Jana

Ahojky, zaujaly mě vaše příspěvky. Plánujeme s manželem cestu do Peru, spíše až ve druhé polovině roku (srpen, září), max. měsíc. Zatím spíše sbíráme informace, nejraději bychom na vlastní pěst, protože zájezdy CK jsou přehnaně drahé. Zároveň se nám ale nechce samotným, rádi bychom se k někomu připojili – nemáme zkušenosti se záocenánskými cestami. Pokud máte někdo nějaký plán, nápad, ozvěte se mi prosím.
Jana (27)

Ahoj RÍŠO,
málem jsem Ti zapomněla poděkovat za fotografii obětního kamene- oltáře z Peru. Skutečně jsem ho ve svém snu viděla velmi podobně. Děkuji!!
Měj se moc hezky a krásnou cestu !
U nás se vše vyvíjí 🙂
Eva

Alena

Ahoj, koupili jsme o víkendu letenky od půlky dubna do půlky května. Rádi bychom jeli jak na jih, tak na sever. Z jakého konce doporučujete cestu v této době podniknout? Napřed na sever nebo napřed na jih?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: