Spolucestování Amerika

Peru – duben 2008

Patrik

Ahoj,
sháním někoho, kdo chce jet na měsíc (či 3 týdny) do Peru – odlet z Prahy kolem 3.4. – cena letenek do Limy je teď 20.200 (vč. poplatků, zpáteční a je to přes Madrid). V Peru okruh Lima – Pisco – Ica – Nazca – kaňon Del Colca – Arequipa – Puno – jezero Titicaca – La Paz (a možná ještě něco v Bolívii) – Cuzco – Machu Picchu. Okruh se dá změnit, je to jen předběžný plán. Letenky si chci koupit za týden, tzn. 10.2. Kromě mě zatím má zájem ještě jedna holka (na 3 týdny), ale jistota to není. Oba však preferujeme o něco větší skupinku – nejlépe 4 osoby, max. asi 6. Ubytování v levných hotelech. Patrik

Zkušenosti čtenářů

Petr

Ahoj,na kolik to tipuješ celkem…rozpočet na celou cestu?

patrik
Petr:

no kromě letenky tak 1500 USD – ale to je jen orientační – záleží na délce pobytu (3 nebo 4 týdny), ubytování, stravování, ochotě smlouvat a tomu co bude člověk chtít vidět…

Katka
patrik:

Patriku,už máš letenku?My letíme z Vídně do Peru 10.5.08 a vracíme se 7.6.08.Letenky máme přes CA Ing.Oldřich Thér.Vyšlo to levně.

Patrik
Katka:

Ahoj, už ano – letíme o měsíc dříve. CA p. Théra znám, ale letenky byly i o něco levnější než u něj, i když je také levný.

eva

Ahoj. Zrovna jsme v Peru tak si muzes na mych strankach precist napr. kolik zhruba stoji autobusy a kde jsme byli ubytovany. V Cuzcu moc doporucuju Hostal QUIPU. To si tam taky muzes precist. Ted jsme v Arequipe v La posada de Virrey, ul Puente Grau, taky za 15 solu/os, ale v pokoji bez koupelny. Ale je to tu taky fajn.
(eva-lupen.dobrodruh.net)

Patrik
eva:

ahoj, diky za tip, uz jsem si to precetl (resp. i cist budu) – mozna ti poslu par dotazu 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: