Spolucestování Amerika

Peru, Chile, (Bolívie)

Michaela

Ahoj sháním spolucestující do latinské ameriky na období leto (cervenec), ev podzim (zari, rijen) 2011. na dobu cca 1 měsíce. blizsi info na mailu.

Zkušenosti čtenářů

Jarda

Ahoj,
„spolucestující“ tj. holku, nebo větší partu?

Jirka

Ahoj, taky přemýšlím o těchto zemích. Léto nebo podzim jsou ideální, 1 měsíc je pro mě maximum. Kdyžtak napiš na mejl
jirka999 @ centrum.cz, ať můžem probrat bližší představy.

iva

Ahoj, hledám parťáka pro odlet do Perú v lednu 2011. Nejprve busy na sever od Limy, přes zajímavá města a místa, jejich prohlídky, koupání na severních plážích Pacifiku. Potom ma severovýchod do hor, pak zpět a pomalu se etapově přesouvat k jihu do Cuzca – aklimatizace – Machu Picchu, potom jižněji do Arequipy, tam údolí Colca, možná Misti, přejezd do La Pazu buď vlakem nebo busem, podívat se po Bolívii, vč. Iguazu (je krásná a velmi levná) nakonec přejezd do Brazilie a z Ria odlet domů. Cesta je nejméně na 2 měsíce. [email protected]

miloš

Kde je Michaelo ten mail, rád bych více info.

Peťa

Ahoj, taky plánuju Peru a Bolívii a zatím nemám žádného parťáka. Cestovat můžu až od 15.10. Viděla bych to minimálně na měsíc.

Tomasius
Peťa:

Ahoj, my jedeme rijen a listopad, takze jestli ma kdokoliv zajem…[email protected], zaciname v Riu a pak pres Iguazu do Bolivie a Peru a zpet severni Chile….mozna vice, zalezi na domluve. My Tomas33 a Monika26.

Jana

ja mam taky zajem.Mam volno celej cervenec a srpen. Muj plan je videt co nejviz z Amazonie -wild life, jungle a tak.Dale Colca Canyon, La Paz, Sucre, Potosi, Uyuni a Salt Lakes.
Je mi to v podstatne jedno. Nechce se mi samotny. Tak se rada prizpusobim a nebo pripojim na kus cesty.
Projela sem Afriku a stredni ameriku a tohle by mela byt moje dalsi destinace.takze par zkusenosti mam.
Dejte vedet
Jana

Mirka

Ahoj, jedeme v září/říjen na měsíc do Bolívie a možná i do sev.Chile na měsíc,napiš na mail, jestli by ses´ chtěla spojit: [email protected].
Mirka a Petr

Olina

Ahoj,přiřadím se k zájemcům o tuhle destinaci, ač to nemám nijak naplánovaný, taky nemám s kým. Preferuju pozdzim/zima 2011/2012, 1-2 měs.max, ideálně 6 týdnů. Takže se klidně ozvěte na mail [email protected], a můžem plánovat. O.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: