Spolucestování Amerika

Peru brezen/duben 2009

Eva

Ahoj, III-IV/2009 som v Peru prip. okoli, ak ma niekto podobne plany, budem rada, ak sa ozvete… 🙂

Zkušenosti čtenářů

aja

ahoj, a jake jsou tve plany? cestujes nebo jen pracujes? a jsi sama nebo s nekym?

oci

Ahoj,no moc rád bych jel do těchto konců země znovu ale jsme těhotní a tak na nějakou dobu máme dovolenou od cestování.CHci se jen optat- mám 5 tbl lariamu a potom 3x sprej do džungle,pralesa.Je to sprej proti hmyzu a těmto potvorám.Jsou nepoužity a koupeny jsou v Bolívií.Než naše cesta do džungle začala tak začalo celej týden pršet a nikdo nás tam nechtěl odvézt a letadla taky neletěla.Takže nám to zůstalo.Jsou to nejlepší stříkače doporučeny do džungle a pralesů.Exprirace je do roku 2012.Dejte vědět.Tel:724624946,605233408.Zatím se mějte David

Karel
oci:

Ahoj,
a ty přípravky jsou inversální do všech pralesů (sháním kvůli Malajsii) nebo jsou pouze pro Jižní Ameriku resp. Bolívii a v JV Asii jsou jiné?
dík Karel

oci
Karel:

Ahoj,na 100%ti to nepotvrdím.Prodal jsem 1x balení klukovi co jede do Zambie.Určitě to uškodit nemůže a vždy je lepší mět u sebe víc věcí než méně a pak na poslední chvíli něco shánět je dost problém.Balení nebo teda v tom rozprašovači je 60ml.Dost těžko jsme sháněli tento druh.Hlavně nám ho poradila jedna holka s klukem co byli v džungli a spreje co měli koupeny z města jim nepomohli a kupovali až v džungli v táboru.Je to určený přesně na tu nejhorší veškerou havěť.Normálně jsou dost drahý ale nám jsou už na nic a tak dáváme simbolickou cenu 200kč za troje balení.Unás něco podobného neseženeš.Každopádně dej vědět.David

Monika

Ahoj Evo,já mám v plánu odletet do Peru před velikonocemi cca 11.4. a zůstat tam, resp projet ještě CHile a Bolivii na měsíc. To už tam asi nebudeš, co? Diky Monika

Erika
Monika:

Moni, my budeme robit Machu Picchu + Boliviu od 26/4 do 17/5, ak by si sa chcela pridat. Sme traja.

Monika
Erika:

Eriko, to je skvělé, bych se tedy přidala..

Monika
Erika:

Ahoj Eriko,dej mi prosím na Tebe kontakt at se můžeme domluvit. Diky

Erika

Ahojte, ja som v strednej amerike 26/3-26/4 a potom v juznej 26/4-7/6. V juznej to bude Bolivia, Peru, Ecuador.

Lenka
Erika:

Eriko, kde budes presne ve stredni Americe? Mam v planu Guatemela a Belize, asi od 27.3 – 8.4. Lenka

Erika
Lenka:

Cau Leni, u mna to bude Guatemala & Honduras. Priletim do Guatemala city tiez 27/mar. mozes ma kontaktovat na email.

Lenka
Erika:

Eriko, nedari se mi odepsat ti primo na mail, zadavam tedy svuj 🙂 Vzhledem k tomu, ze jsem narychlo dostala neplacene volno na cely duben, premyslim jeste o jine destinaci, kazdopadne pokud zvolim Guatemalu najisto, rada se pripojim. Posouvam datum odletu asi na 31.3.

Sandy

V květnu 2009 letíme ve čtyřech do Peru. Každý nás varuje, že na místě se nedají koupit lístky pro vstup na Machu Picchu a že je nutné si lístky koupit již nyní přes nějakou agenturu. Jak je to ve skutečnosti?Nechci sponzorovat zbytečně cestovky.
Jak je to se sháněním ubytování v Aquas Caliente? Je nutné zamlouvat předem? Poraďte,pokud jste tam loni byli. Díky.

melis
Sandy:

My letíme do Peru koncem dubna a máme zkištěno,že lístky na MP v pohodě.Dopředu se musí zamlouvat jen Inca trail(cesta z Cuska na MP pěšky)Lístky a vlák na MP by měly být v pohodě.Jak je to s ubytováním nevím přesně,ale mělo by to být také v pohodě.Tak jestli má někdo nějaké jiné informace a napíše,budu též ráda.Měj se Melis

ladineks
melis:

Ahoj,
mám stejné informace, na MP se lístky dopředu kupovat nemusí, ale na Inka trek ano… ceny jsou nehorázné.

melis
ladineks:

Tak to je supr.Hlavně,že jsme to neprišvihli,protože jet do Peru a nevidět MP,by mě teda velmi mrzelo.Co ubytování.My máme zjištěno,že by to mělo být v Aguas Calientes v poho.Nemáte jiné informace?

Jenda
melis:

Hola, v J.Americe (a v Peru) jsem byl pred 2 lety. Lístky na MP se prodávají v Aq. Cal. myslím od 5 do 22h, takže opravdu bez problémů, nečekejte ani fronty. Stálo to 120 nebo 122 solů, zpáteční bus stál 12 USD, ale lze to jít pěšo. Ubytování úplně v pohodě, hotýlků mraky, budete si vybírat, teda pokud tam není nějaká high season (v květnu nebyla). Jen jsem nepochopil proč lístky na vlak do Aq.C. se v Cuzcu kupují na jiném nádraží, než z kterého to pak jede )-: Jinak od Machu nečekejte zázraky, mě se tam nechtělo vůbec, ale když jsem byl v JAm 131 dní, že… Ale zklamán jsem nebyl, protože jsem nic nečekal, podle mě to je hromada šutrů. A tolik obdivované zpracování kamenů inckými kameníky ? No a ? Co na tom, uměli ošmirglovat kámen, když v Evropě už několik staletí stály katedrály.
Inca trail mě ani nenapadlo zkoušet, jen info od jednoho Švýcara, kterého jsem potkal: cena 300 USD na čtyři dny a vyprodáno na 2 měsíce dopředu.

patrik
melis:

ahoj, na http://www.motorlet.com/ostatni/peru si můžeš přečíst mj. o MP v dubnu 2008 – ubytování bez problémů, cesta tam byla krásná a z druhé strany než vlak a Inca trail, zpět vlakem, ale nejlevnější lístky byly na 1 den vyprodané, tak jsme den čekali… lístky na samotné MP je nutné koupit v Aquas Caliente – nebyl to problém, lidí bylo málo, ale sezóna je od května…
Patrik

patrik
patrik:

omluva – správný odkaz http://www.motorlet.com/Peru/ 🙂

melis
patrik:

Ahoj Patriku!Ten tvuj cestopis jsem četla.Myslím,že jsme spolu loni i komunikovali.My jsme tuhle cestu planovali už na liňský rok,ale nějak nám to nevyšlo,takže jedeme letos.Ještě jednou díky.Melis

Patrik
melis:

jj, ahoj. no doufám že taky něco napíšeš, až se vrátíte – jedete podobný termín, tak schválně, jestli to bude podobné 🙂 užijte si to. P.

melis
Patrik:

Jo, moc díky.

lenka

ahoj, uz mas nejakeho partaka a kde se presne nachazis? Rada bych v dubnu do Peru.

Yarda Gruss

Hola amigos pokud budete mit cestu do Arequipy muzete se u me v hostalu zastavit. Mam take cestovku – trekking, rafting, climbing, kone, kola, jungle – pozorovani zvirad….atd. Zajistuji kompletni tour i casti dale letenky vnitrostatni, listky na vlak na Machu Picchu…atd. Zdar Yarda

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: